1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak drobnokomórkowy płuca prawego, nieoperacyjny.
misiak

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 13063

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-20, 07:55   Temat: rak drobnokomórkowy płuca prawego, nieoperacyjny.
Jeśli masz jakieś pytania możesz pisać do mnie śmiało. Mam cały czas kontakt z Ptaszenio, a to jest bardzo przydatne kiedy mamy totalnego doła. Wczoraj czytałam jak wygląda odejście, mama niestety zbliża sie do tego etapu. W jakim wieku jest mąż? Przed wami na pewno jeszcze trochę czasu, więc spędzajcie ten czas miło, o ile można to tak ująć. A jak przyjdzie czas kiedy będzie naprawdę ciężko wtedy będzie dopiero płacz, brak siły . Więc żyjcie dniem dzisiejszym, cieszcie sie każdym następnym, a to co los przyniesie nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Pozdrawiam.
  Temat: rak drobnokomórkowy płuca prawego, nieoperacyjny.
misiak

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 13063

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-19, 20:45   Temat: rak drobnokomórkowy płuca prawego, nieoperacyjny.
Wstaję zbieram siły i tak do wieczora. W tym momencie jestem strasznie zmęczona. Mama coraz słabsza, ale musze mieć siłę by jej pomóc. Więc tobie też tak radzę, ta chroba jest straszna, wiele razy myślałam , że to juz koniec, ale było raz lepiej raz gorzej. Miałam wielka nadzieje i to jest dobre, choć w tym momencie ona wygasa. Dużo siły ci życzę. Pozdrawiam.
  Temat: rak drobnokomórkowy płuca prawego, nieoperacyjny.
misiak

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 13063

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-19, 12:04   Temat: rak drobnokomórkowy płuca prawego, nieoperacyjny.
Moja tesciowa też choruje na drp płuca prawego. Walczyła dzielnie, aż do teraz. To forum pomoze przygotować sie do tego co nas czeka. A wierz mi będzie bardzo ciężko. Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group