1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Prośba o interpretację wyniku RTG klatki piersiowej
misiak

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 11311

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-03-04, 11:51   Temat: Prośba o interpretację wyniku RTG klatki piersiowej
Moja mama miała w 2010 tk płuc, ale nie poszła z tym wynikiem do lekarza, wtedy nic ją nie bolało, poprostu dostała na badania. Ponoć juz tam coś było sie dopatrzeć. W 2012 na początku roku bolały ją ręce, potem doszedł kaszel.A potem ból w łopatce był tak silny, że pojechała do rodzinnego , i tak to sie zaczęło. Drętwienie rąk też ma , ale raczej po styczności z wodą. Podobno to objawy po chemii. Pozdrawiam.

[ Dodano: 2014-03-04, 11:54 ]
Diagnoza to drobnokomórkowy, mama paliła noi nadal pali papieroski. Nie mogę jej przetłumaczyć.
  Temat: Prośba o interpretację wyniku RTG klatki piersiowej
misiak

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 11311

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-03-03, 17:29   Temat: Prośba o interpretację wyniku RTG klatki piersiowej
Może ten ból w okolicy łopatki może na coś też wskazywać, ale to gdybanie. Moja mama miała straszny ból w tej okolicy, bolały ją ręce i tak to sie zaczęło. Wiem, że to czekanie jest straszne, ale nic innego nie pozostaje. Pozdraawiam.
  Temat: Prośba o interpretację wyniku RTG klatki piersiowej
misiak

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 11311

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-03-03, 07:48   Temat: Prośba o interpretację wyniku RTG klatki piersiowej
Nie denerwj sie na zapas. Porobią badania wtedy będziesz wiedziec dokladny wynik, który tu na forum wkleisz i wtedy ktoś odpowie na twoje pytania. Bardziej konkretne jest tk płuc, które napewno będzie miała robione. Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group