1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak Pluca
misiak

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 16489

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-03-14, 08:46   Temat: Rak Pluca
Jesli masz pytania do lekarza to może napisz najpierw sobie na kartce, to może sie przydać. U nas pani doktor jest jak pędziwiatr, za nim pomyslisz już wychodzisz z gabinetu. Mam nadzieje, ze w waszym przypadku tak nie będzie. Pozdrawiam.
  Temat: Rak Pluca
misiak

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 16489

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-03-10, 10:03   Temat: Rak Pluca
Moja mama też dostała od kuzynki kurkumę w tabletkach, jakis czas brała i jej to nie zabiło.
Kurkumę można podać do zup, sosów i nie czytałam o przeciwskazaniach żeby jej nie brać. Oczywiście wszystko z umiarem. Pozdrawiam.
  Temat: Rak Pluca
misiak

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 16489

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-03-04, 12:05   Temat: Rak Pluca
Też miałam chwile zwątpienia, czy to już koniec? Zadawałam sobie pytanie. Ale jakoś jest i narazie jak na tą chorobę jest dobrze. Nie dostała wczoraj chemii bo ma wyniki za słabe, może za tydzień. Pozdrawiam.
  Temat: Rak Pluca
misiak

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 16489

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-03-03, 17:40   Temat: Rak Pluca
Nie chciałam, żeby to tak zabrzmiało. Ominełam może jeśli chodzi o stan pacjenta. Choć nie zawsze. Bo miałam przypadek gdzie na drp chory był teściu mojej siostry, i wyniki nie wskazywały do podania chemii, ale jednak ją dostał. Miał wyjście albo nie miał. Chemię dostał i mu nie pomogła bo zmarł, ale był strasznie opuchnięty i się dusił, wię lekarz podjął decyzję o podaniu, oczywiście za zgodą rodziny. Powiedział albo mu chemia pomorze albo sie udusi od kaszlu. Cierpiał strasznie.

[ Dodano: 2014-03-03, 17:45 ]
Myślę , że wiedzieli ,że stan jest taki zły, może innego wyjścia nie było.
  Temat: Rak Pluca
misiak

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 16489

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-03-03, 07:39   Temat: Rak Pluca
Przy chorobie nowotworu płuc, jeśli jest to nieoperacyjne to napewno podadzą mamie chemię.
Czy ona pomoze, napewno przedłuży czas życia. Pozostają jeszcze naświetlenia. Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group