1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: diagnostyka
misiak

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 27163

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-01-23, 14:57   Temat: diagnostyka
Unas też tak było, mama brała jak bolało a potem nie szło opanować bólu. Więc teraz bierze tak jak powinno byc. Dziewczyny maja rację. To trudne bo czasami leki działają na chorego tak, zę przesypia większość dnia, ale lepsze to niż patrzenie jak boli. Pozdrawiam.
  Temat: diagnostyka
misiak

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 27163

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-01-12, 19:19   Temat: diagnostyka
Przykre jest przyglądane sie jak choroba postępuje. Może to i zasługa leków jak i mogą to też być przerzuty do oun. U nas były raz gorsze raz lepsze dni, było tak, ze mama z przymusu wstawała do toalety. Teraz jest lepiej, a było naprawdę czasami bardzo zle.Nawet lekarz mowił nam , ze mama odchodzi, a ona nadal jest.
Pozdrawiam.
  Temat: diagnostyka
misiak

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 27163

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-05-27, 13:03   Temat: diagnostyka
Musisz miec teraz dużo siły, jeszcze więcej niż do tej pory. Nastaw sie bardziej pozytywnie, jesteś teraz im potrzebna. Przykro mi, że nagle tyle bliskich ci osób cierpi właściwie naraz.
Ale czasami tak to już jest. Ja przechodziłam straszna nerwicę, tez miałam kryzys, własciwie po pół roku sie pozbierałam. Miałam córkę w szpitalu, mamę leżącą , słabą w domu. I bezradność. Brak pomocy. Nieprzespane nocki. Brałam leki uspakajające i jakoś pomału sie wyciszyłam. Może nie dokonca no ale zawsze coś. A strach jest cały czas. Biorę dzień jak leci, nie myslę co bedzie jutro. Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group