1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jajnika - pytanie o rokowanie
mk

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 14839

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-10-28, 19:32   Temat: Rak jajnika - pytanie o rokowanie
Witam po dlugiej przerwie :) i Dziękuje Wam za odpowiedzi , troszkę mnie uspokoiły :-D . U mnie narazie bez zmian, marker w normie, płynu troszkę ubyło, ale nadal jest widoczny na usg.
Mam do Was prośbę : niedawno dowiedziałam się,że moja znajoma jest chora na raka piersi, wynik histopatologiczny:
CA INFLAMMATORIUS MAMMAE SIN.SUSP
carcinoma ductale invasium typus NOS gradus I modo Elston-Ellis(2+2+1) część utkania ca intraductale typus cribriformis.
Lekiarze powiedzieli jej,że czeka ją chemioterapia, bo na operację jest już za późno :-( , Mam pytanie jaką chemie stosuje się w raku piersi i jakie są rokowania w tym przypadku?
  Temat: Rak jajnika - pytanie o rokowanie
mk

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 14839

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-09-06, 21:27   Temat: Rak jajnika - pytanie o rokowanie
Mam wielką prośbę :czy może ktoś zinterpretować wynik TK:

W loży pooperacyjnej nie stwierdza się podejrzanych radiologicznie zmian.
Płyn w zatoce Douglasa grubości 16mm oraz między pętlami jelit po stronie prawej grubości 22mm.
Węzły chłonne miednicy małej i przestrzeni zaotrzewnoej niepowiększone.
Pozostałe narządy i struktury jamy brzusznej w badaniu TK prawidłowe.
Układ kostny bez cech destrukcji.
Jamy opłucne wolne.

Czy taka ilość płynu to dużo? Dodam,że jestem 3 miesiące po radykalnej operacji.

[ Dodano: 2010-09-07, 14:32 ]
Bardzo Was proszę o pomoc :-( , proszę odpiszcie mi ....

[ Dodano: 2010-09-07, 14:34 ]
Bardzo Was proszę o pomoc , proszę odpiszcie mi ....
  Temat: Rak jajnika - pytanie o rokowanie
mk

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 14839

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-30, 12:44   Temat: Rak jajnika - pytanie o rokowanie
Dziękuję Wam za odpowiedzi :-D . Byłam u gina na kontroli i narazie wszystko jest w porządku. Teraz przede mną jeszcze badanie TK. Zastanawiam się tylko czy nie mam zbyt często robionej tomografii komp.( to będzie już piąta od listopada 2009+3xrtg płuc), a przecież to też ma wpływ na zdrowie... :?
  Temat: Rak jajnika - pytanie o rokowanie
mk

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 14839

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-12, 18:22   Temat: Rak jajnika - pytanie o rokowanie
Mam dośc nietypowe pytanie: kiedy można rozpocząć współżycie seksualne po operacji radykalnej (wycięcie macicy, jajników,sieci większej)?
  Temat: Rak jajnika - pytanie o rokowanie
mk

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 14839

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-22, 11:36   Temat: Rak jajnika - pytanie o rokowanie
Mam pytanie :czy ktoś wie jakie są rokowania w raku jajnika, a dokładnie cystadenocarinoma mucinosum G2 FIGO 1c ?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group