1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czerniak złośliwy - Clark III, Breslow 1,1 mm
mmmariuszekkkk

Odpowiedzi: 147
Wyświetleń: 57430

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-05-17, 08:28   Temat: czerniak złośliwy - Clark III, Breslow 1,1 mm
lady_carrot napisał/a:
oraz w jakim czasie odnośnie mi pazur? Straciłam dobry humor :( ale trzeba działać dalej...

Mam się przejechać do Łodzi?! :--: Proszę o uśmiech i same pozytywne myśli. Będzie dobrze. A co do pazurka to też kiedyś straciłem w dość nieprzyjemnych okolicznościach, odrośnie i będzie jak nówka!
Jeszcze tak off topic - mi się z kolei humorek poprawił jak natrafiłem na pewien profil :mrgreen: :shock: wiesz co mam na myśli :P
  Temat: czerniak złośliwy - Clark III, Breslow 1,1 mm
mmmariuszekkkk

Odpowiedzi: 147
Wyświetleń: 57430

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-05-15, 07:08   Temat: czerniak złośliwy - Clark III, Breslow 1,1 mm
Karolina trzymam mocno kciuki żeby było wszystko OK, i tak będzie!!!
  Temat: czerniak złośliwy - Clark III, Breslow 1,1 mm
mmmariuszekkkk

Odpowiedzi: 147
Wyświetleń: 57430

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-01-27, 13:00   Temat: czerniak złośliwy - Clark III, Breslow 1,1 mm
rozumiem, polecam sposób z metalowa skarbonka :D zakładasz parę miesiecy przed urlopem i zawsze wpadnie parę zł na jakieś wakacyjne szaleństwa :D :mrgreen: :-D
  Temat: czerniak złośliwy - Clark III, Breslow 1,1 mm
mmmariuszekkkk

Odpowiedzi: 147
Wyświetleń: 57430

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-01-27, 12:14   Temat: czerniak złośliwy - Clark III, Breslow 1,1 mm
lady_carrot napisał/a:
mmmariuszekkkk,

Po wynikach odetchnęłam z ulgą, ale chwilę później jakiś niepokój znowu się pojawił. Staram się nie rozmyślać i po prostu cieszyć się życiem.


[ Dodano: 2017-01-27, 10:33 ]
A tak w ogóle, to jeśli u Ciebie w Radomiu tak kiepsko z opieką onkologiczną, może warto wybrać się do innego miasta? Ja akurat zostałam u siebie, w Łodzi, bo lekarza mam dobrego, ale czasem warto zastanowić się nad leczeniem w innym mieście.


Idzie wiosna małymi krokami więc może wiecej słonca poprawi twoj nastroj. Dokładnie ciesz się zyciem :D jedz na wakacje i szalej :mrgreen: :lol:
Na razie nie potrzebuje opieki onkologicznej i obym nie potrzebował :mrgreen: . Ale już znam onkologie w Kielcach i Warszawie. Ogolnie opieka zdrowotna w Radomiu jest na bardzo niskim poziomie.
  Temat: czerniak złośliwy - Clark III, Breslow 1,1 mm
mmmariuszekkkk

Odpowiedzi: 147
Wyświetleń: 57430

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-01-27, 06:07   Temat: czerniak złośliwy - Clark III, Breslow 1,1 mm
No cóż ja jestem zapisany do hirurga na zabieg, a dalej to już zobaczymy co wyjdzie :) Najgorsze jest to że u mnie w Radomiu z leczeniem jest chyba gorzej niż na Ukrainie :mrgreen: :lol: z wycięciem tego pieprzyka bujam się od grudnia a tu już mamy koniec stycznia. :shock:

A ty jak się czujesz? Chyba wreszcie trochę odpoczełaś psychicznie :) :mrgreen:

[ Dodano: 2017-01-27, 07:56 ]
tak na marginesie jeszcze jakieś 6 miesięcy nie zastanawiałem się w ogóle nad chorobami nowotworowymi. W przeciągu tych 6 miesięcy straciłem dwie bliskie osoby i moje podejście diametralnie się zmieniło. Nawet na to forum zaglądam częściej i zastanawiam się czy mnie to też kiedyś spotka i czy będę miał tyle siły jak np TY :) Jestem przerażony ale staram się zyć jakby jutra miało nie być, chodź czasem ciężko. -To tak off topic.
  Temat: czerniak złośliwy - Clark III, Breslow 1,1 mm
mmmariuszekkkk

Odpowiedzi: 147
Wyświetleń: 57430

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-01-23, 09:07   Temat: czerniak złośliwy - Clark III, Breslow 1,1 mm
Cieszę się wszystko wyszło dobrze. Pamiętaj by badać się kontrolnie. Mnie do badania zmusiła śmierć taty, niestety w jego przypadku było za późno a ja teraz mam dwie podejrzane sprawy do wycięcia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group