1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: prawdopodobnie międzybłonniak
mufa123

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4747

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-07-27, 19:38   Temat: prawdopodobnie międzybłonniak
Witam
Dziś potwierdziła się diagnoza Międzybłonniak opłucnej lewej- jutro musimy dzwonić do centrum onkologicznego w Warszawie ponieważ w Otwocku tego typu nowotworów nie leczą. Może ktoś wie ile czasu czeka się na miejsce.

[ Dodano: 2016-07-27, 19:59 ]
Jeśli ktoś potrafi Proszę o interpretację wyniku histopatoplogicznego:
I( z płynu z opłucnej)) komórki mezotelialne i limfocyty
II i III( wycinki z opłucnej lewej)) reakcja immunohistochemiczne: WT1(+);TTF1(-);p63(-)
Obraz mikroskopowy i profil immunohistochemiczny mogą przemawiać za (mesothelioma malignum). Brak danych lkinicznych utrudnia dokładniejszą ocenę.
  Temat: prawdopodobnie międzybłonniak
mufa123

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4747

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-07-25, 20:26   Temat: prawdopodobnie międzybłonniak
jutro konsylium ... może się wyjaśni co dalej bo to czekanie bardzo męczy tatę i wszystkich wkoło niego
  Temat: prawdopodobnie międzybłonniak
mufa123

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4747

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-07-24, 20:03   Temat: prawdopodobnie międzybłonniak
Czemu nie onkologia w Otwocku? Nie wiem jeszcze na 100% jaki to nowotwór , lekarze mówią że podejrzewają dwa rodzaje jednak wyniku badal nie ma , może jutro???? Podobno w Otwocku nie keczą jednego z podejrzewanych odmian nowotworu 😞
  Temat: prawdopodobnie międzybłonniak
mufa123

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4747

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-07-19, 20:30   Temat: prawdopodobnie międzybłonniak

Witam
Dołączyłam do Was dziś, to szczególnie trudny dla mnie dzień. Jutro prawdopodobnie usłyszę diagnozę mojego Taty( wiek 64 lata) - międzybłonniak opłucnej????? nie wiem co będzie dalej, nie wiem jak pomóc tak bliskiej mi osobie , obawiam się jego reakcji na diagnozę - strasznie boi się raka , chciałabym móc jakoś pomóc ale naprawdę nie wiem jak , obecnie leży w szpitalu w Otwocku , miał bronchoskopię i torakotomię jutro wynik histopatologiczny i albo chemia , albo radioterapia. Może wie ktoś gdzie najlepiej udać się ze skierowaniem na oddział onkologiczny, mieszkamy w okolicach Nieporętu, czy Wieliszew to dobre rozwiązanie ?????
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group