1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak szyjki macicy zaawansowany
mufaso83

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7243

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-08-08, 10:54   Temat: Rak szyjki macicy zaawansowany
Marek62 napisał/a:
Czyli co? jak to interpretować? Poddać się, bo tak doradza tzw świat medyczny? Miłość i radość całego życia skwitować słowami - nic nie mogę zrobić?

że istnieją terapie nierefundowane w Polsce. Wystarczy wejść na stronę siepomaga i zobaczyć ilu ludziom nfz odmawia terapii ratującej życie, gdzie lekarstwo istnieje, jednak w Polsce go nie chcą podawać z racji na cenę.
Marek62 napisał/a:
Pisałem: "Szukam jakiejkolwiek informacji, kierunku, specjalisty, terapii", a odnoszę wrażenie, że jedynie mogę pogodzić się z zaistniała sytuacją.

na forum większość z nas to osoby bez wiedzy medycznej, po "przejściach". staramy się na bieżąco doradzić coś z własnego doświadczenia. Na odpowiedź typowo medyczną zazwyczaj trzeba poczekać.
  Temat: Rak szyjki macicy zaawansowany
mufaso83

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7243

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-08-07, 18:22   Temat: Rak szyjki macicy zaawansowany
No niestety nas też spotkało wiele przykrości, olewania człowieka i jego zdrowia. Chyba większość z nas miała niestety co najmniej "nieprzyjemne" zdarzenia związane ze służbą zdrowia. Jednak, kiedy w grę wchodzi ludzkie życie, nie powinno być mowy o limitach czy pieniądzach. A bardzo często tak jest. Temat rzeka, wiele ludzkich cierpień......
Teraz powinieneś się skupić zdecydowanie na zorganizowaniu Żonie opieki hospicyjnej, może warto pomyśleć z racji braku opieki stacjonarnej, nad wypożyczeniem sprzętu (łóżko, materac przeciwodleżynowy itp). Często na taki sprzęt też trzeba czekać w kolejce. Joanici w większych miastach wypożyczają, może podpytaj tutaj podając miejscowość.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2016-08-07, 19:36 ]
Na pewno tak nie powinno być ale ze smutkiem i żalem można stwierdzić, że tak niestety jest. Przykre ale prawdziwe.

  Temat: Rak szyjki macicy zaawansowany
mufaso83

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7243

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-08-06, 21:33   Temat: Rak szyjki macicy zaawansowany
doskonale Cię rozumiem, moja Mamcia kiedy wkroczyła w stadium IV choroby nowotworowej tez miała nadzieję, chciała walczyć. Ja chyba bardziej niż ona. Przeczytałam masę, zmarnowałam czas na szukanie cudu, bo myślałam, że "bezczynność" jest najgorszym wyjściem z sytuacji. dzisiaj wiem, że powinnam wtedy być z Mamcią, po prostu. Szukać pomocy w poprawie Jej stanu psychicznego, swojego.
Specjaliśtą nie jestem, i na pewno ktos fachowy zaraz się wypowie, ale z własnego doświadczenia, poszukaj dobrej opieki hospicyjnej, może hospicjum domowe. To nie jest umieralnia, to nie jest poddanie się, ale zapewnienie żonie komfortu i życia w miarę bez bólu. To konieczność. Lekarze z hospicjum potrafią genialnie pomóc. Nawet jeśli jeszcze hospicjum nie potrzebujecie
  Temat: Rak szyjki macicy zaawansowany
mufaso83

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7243

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-08-06, 02:13   Temat: Rak szyjki macicy zaawansowany
żeby Ci konkretnie odpowiedzieć i pomóc potrzebujemy wyników badań i informacji, jakie leczenie żona przeszła
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group