1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Prośba o interpretację wyniku PET
myszka

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 32893

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-07-21, 08:51   Temat: Prośba o interpretację wyniku PET
Przeciez smierc jest rzecza nieuchronna i kazdego z nas czeka to samo.Jak ja bym sie czula ,gdyby mi kazano przepisywac mieszkanie,konto ,samochod bo moze juz niedlugo umre.A przeciez rownie dobrze wychodzac dzis z domu moge do niego nie wrocic bo cos sie wydarzy zupelnie niezwiazanego z choroba.I co wtedy nie dadza sobie rady z formalnosciami bo ich nie zalatwilam.Totalna bzdura.Nie narzucam nikomu co ma robic ,bo to kazdy z nas czuje to indywidualnie.Wizyta u psychoonkologa jak najbardziej,chociaz w moim przypadku niewiele pomogla,natomiat u psychiatry jeszcze gorzej.Dostalam leki po ktorych nie potrafilam normalnie funkcjonowac.Spotkalam na swojej drodze dziewczyne, ktorej dawano 7 miesiecy zycia ,a zyje ponad 2 lata i ma sie dobrze.Wniosek jest taki co ma byc to bedzie,cieszmy sie kazdym dniem.
  Temat: Prośba o interpretację wyniku PET
myszka

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 32893

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-07-21, 07:12   Temat: Prośba o interpretację wyniku PET
Wtrace swoje zdanie.Ja jestem osoba chora na nowotwor i prosze mi uwierzyc, ze gdy czlowiek dowiaduje sie o chorobie to zadaje pytania o rokowania i ile czasu mu zostalo.Ale tak naprawde to nie chce uslyszec ,ze miesiac ,dwa czy pol roku.Czytajac forum widze duzo wpisow, ze zostalo panu X tyle czasu a pani Y tyle czasu.Ja sama w swoim watku zadalam to pytanie.Wiem to taki odruch.Ale tak naprawde to nikt nie ma prawa odbierac nam chorym nadzieji.Bo to ile czasu nam zostalo wie tylko Bog.I absolutnie nie mowie ,aby chorego oklamywac.Tak naprawde to chyba kazdy za nas chorych bedzie czul kiedy nadejdzie jego kres.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group