1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak Breslow 0,5mm Clark II (2016r) i teraz kolejny (?)
natinx

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 14243

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-03-19, 23:15   Temat: Czerniak Breslow 0,5mm Clark II (2016r) i teraz kolejny (?)
Olla86, bardzo się cieszę że to jednak nie kolejny czerniak :) nawet nie wiesz jak bardzo. Dobrze ze jesteś pod kontrolą profesora. Czyli przeciwwskazań w zajścia w ciążę w twoim przypadku też nie ma to też chyba dobrze :) ogólnie same dobre wiadomości. Kuruj się kochana :)
  Temat: Czerniak Breslow 0,5mm Clark II (2016r) i teraz kolejny (?)
natinx

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 14243

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-03-14, 08:02   Temat: Czerniak Breslow 0,5mm Clark II (2016r) i teraz kolejny (?)
Olla86, czekam na "raport" z konsultacji i trzymam kciuki :)
  Temat: Czerniak Breslow 0,5mm Clark II (2016r) i teraz kolejny (?)
natinx

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 14243

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-02-22, 19:08   Temat: Czerniak Breslow 0,5mm Clark II (2016r) i teraz kolejny (?)
Olla86 napisał/a:
natinx,
Ja za to nigdy słońca nie lubiłam, nie opalałam się, nie chodziłam do solarium... jak widać nie ma reguły.

O kurcze :roll: wydawało mi się to główna przyczyna i mam wyrzuty sumienia, że się opalałam ale widać nie ma reguły.... A może ktoś w rodzinie miał u Ciebie?
  Temat: Czerniak Breslow 0,5mm Clark II (2016r) i teraz kolejny (?)
natinx

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 14243

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-02-22, 16:47   Temat: Czerniak Breslow 0,5mm Clark II (2016r) i teraz kolejny (?)
Olla86, wyniki są dobre... Cieszę się ale i smuci że inni tak jak i Ty maja kłopot.... cały czas żyje w leku że któraś z moich niepoliczalnych zmian nie okaże się Tą właśnie :(tym bardziej, że słońca od młodości nigdy nie unikalam i myślę że to miało ogromny wpływa na pojawienie się mojego czerniaka a i ma znaczenie w pojawieniu się kolejnych :(po prostu trzeba być mega czujnym!! Będę trzema za Ciebie kciuki i myślę że będzie dobrze :) nie lubię jak ktoś mi mówi że na 100% będzie dobrze i żebym nie panikowala bo przecież musi być dobrze i tyle i w ogóle że przesadzam. Ja wiem, że mój czerniak jest faktycznie bardzo dobrze rokujacy z czego się ogromnie cieszę ale wiem że ryzyko chociaż małe ale jest. Po prostu będę trzymać kciuki tak mocno jak się da i mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze :D koniecznie informuj o swoich działaniach :)
  Temat: Czerniak Breslow 0,5mm Clark II (2016r) i teraz kolejny (?)
natinx

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 14243

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-02-21, 21:11   Temat: Czerniak Breslow 0,5mm Clark II (2016r) i teraz kolejny (?)
Olla86, witaj Ola, współczuję Ci takiej wiadomości ale ważne, że znowu byłaś czujna i został wcześnie wycięty! Mój czerniak miał podobne parametry jak Twoj. Ja jutro odbieram wynik histpat kolejnej wyciętej zmiany i strasznie się boję :( dermatolodzy i chirurdzy u których byłam też niechętnie kazali usuwać i obserwować... tylko ja się pytam po co :uuu: bądź dzielna, ściskam Cię mocno
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group