1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zaawansowany rak jelita grubego
nena

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 65017

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2009-12-22, 20:29   Temat: Zaawansowany rak jelita grubego
awilem napisał/a:

Sprawa odpowiedzi nowotworu na leczenie onkologiczne bywa różna, w zdecydowanej większości jednak pozwala usunąć uciążliwości związane z chorobą i pozwala mimo dużego zaawansowania egzystować w miarę normalnie.
Pozdrawiam

Tak, tak, to oklepane i znane ale nie o to pytala Sylam. Ja nie podejmuje sie dyskusji na ten temat, ktos sie odwazy?

Cytat:
co niby proponujesz bo chyba nie rozwiązania, za które dostałaś ostrzeżenie od Administratora

Zlosliwosc moglas sobie darowac.Dostalam ostrzezenie-jako jedyna zresza- to nie tajemnica i da sie z tym zyc. Nigdy nikomu nic nie proponowalam i nie mam zamiaru,od tego sa madrzejsci -byle tylko chcieli udzielac choremu prawdziwej i wyczerpujacej informacji-przynajmniej tyle.
Rowniez pozdrawiam.
  Temat: Zaawansowany rak jelita grubego
nena

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 65017

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2009-12-22, 16:22   Temat: Zaawansowany rak jelita grubego
Droga Sylam- zastanawiasz sie nad prolemem, ktory mnie spedza sen z powek do dzis. Moj kochny,niedawno zmarly tato,troche starszy od Twojego(75) podal sie chemioterapii zwanej ladnie paliatywna a ja ciagle zadaje sobie pytanie czy to mialo sens. Przechodzilas to wiec wiesz jakie chemia robi spustoszenie w organizmie,nie jest trudno zrozumiec Twoje dylematy. Jesli Twoj tato zdecyduje sie na chemie to czy nie ma szans na cos, co da mu choc odrobine wieksza szane? Zapytaliscie o to lekarza? Naciskaliscie? Sa dzies w necie opracowania na ile chemioterapia paliatywna przedluza zycie- niewiele, prz czym jej skutki "uboczne"sa jakie sa.. Daj tacie wybrac, pozwol decydowac-to w koncu jego zycie,do niczego nie namawiaj. Badzcie razem.Trzymaj sie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group