1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ziarnica...???:(
nesssssa

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 53707

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-06-04, 22:25   Temat: Ziarnica...???:(
rękę na pulsie trzeba trzymać zawsze, ale tak jak Dziewczyny pisały, póki co kontroluj co jakiś czas.
  Temat: Ziarnica...???:(
nesssssa

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 53707

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-05-14, 21:09   Temat: Ziarnica...???:(
co do kota to zarazić się można tylko tak zwanym kilkudniowym kupskiem. Tak mi weterynarze wytłumaczyli.
  Temat: Ziarnica...???:(
nesssssa

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 53707

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-05-05, 10:23   Temat: Ziarnica...???:(
a hematolog prywatnie może wchodzi w grę?
  Temat: Ziarnica...???:(
nesssssa

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 53707

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-04-27, 20:06   Temat: Ziarnica...???:(
najlepiej zapisz wszystko na kartce, ja tak zawsze robię żeby coś nie umknęło
  Temat: Ziarnica...???:(
nesssssa

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 53707

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-04-22, 15:16   Temat: Ziarnica...???:(
Węzły powiększone, hipoechogeniczne, bez zatoki tłuszczowej wymagają biopsji.
  Temat: Ziarnica...???:(
nesssssa

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 53707

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-04-21, 20:27   Temat: Ziarnica...???:(
Hej. To nie jest tak, że chcę Cie straszyć. Absolutnie życzę Ci zdrowia, ale w moim przypadku i nie tylko było tak, że usg brzucha było czyste, podobnie jak rtg klatki, a ziarnica sobie tam siedziała (w klatce). Koniecznie trzeba zbadać te węzły, które są powiększone.
  Temat: Ziarnica...???:(
nesssssa

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 53707

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-04-13, 16:10   Temat: Ziarnica...???:(
usg piersi to nie jest głupi pomysł faktycznie przy węzłach pachowych. Myślę, że warto zrobić. Co do skierowania to nie orientuję się za bardzo, ale myślę, że onkolog na pewno, bo to przecież ich "działka". Prawdopodobnie też ginekolog. Sądzę, że terminy na nfz szybsze będą do onkologa jednak. Pytaj jak tylko masz wątpliwości :)
  Temat: Ziarnica...???:(
nesssssa

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 53707

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-04-13, 16:01   Temat: Ziarnica...???:(
tak :)
  Temat: Ziarnica...???:(
nesssssa

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 53707

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-04-13, 00:26   Temat: Ziarnica...???:(
wybierz się w takim razie do onkologa (nie trzeba mieć skierowania) po skierowanie na usg węzłów pod pachą. To mój pomysł :)
  Temat: Ziarnica...???:(
nesssssa

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 53707

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-04-12, 21:53   Temat: Ziarnica...???:(
morfologia w chłoniakach nie jest miarodajna, bo wiele osób ma ją w normie. Ja miałam wyniki bardzo dobre. OB najwyżej było 35, ale potem sobie spadło i miałam normalne 2 (przed leczeniem oczywiście). CRP zawsze miałam w normie. Miarodajne w tym przypadku jest powiedzmy usg, no i bardziej zaawansowane badania czyli tomografia i biopsja węzłów. Bez tego tak naprawdę nic nie wiadomo, no chyba, że oczywiście z jakichś specyficznych testów wyjdzie jakaś zakaźna choroba na przykład. Niedokrwistość od okresu zdarza się u kobiet. Sama miałam z tym zawsze problem, bo też obfite miesiączki. Jak duża ona jest u Ciebie? Masz wyniki? Jeszcze mam pytanie, bo masz skierowanie na usg brzucha, ale na węzłów pod pachą nie?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group