1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
niki

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 57991

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-05-13, 16:33   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Ala81, piękne jest to co napisałaś
bardzo piękne
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
niki

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 57991

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-08, 17:51   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Justynka za zawsze pięknie i mądrze

zyj tu i teraz nie mysląc co będzie jutro bo tego jutra moze nie byc
to moja dewiza od lat i to działa
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
niki

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 57991

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-11-12, 15:42   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
JustynaS1975 napisał/a:
ludźmi bywa różnie. Choroba czy inne trudne wydarzenia weryfikują znajomości. Jednak wszyscy okazują się tacy kiepscy. To prawda zostają nieliczni. Jednak w czasie chorowania, leczenia nawiązuje się nowe znajomości. Nie zamykam się na ludzi. Jeśli jest mnie źle, nikt do mnie nie dzwoni sama do ludzi dzwonię, zapraszam ich do siebie. Oczywiście, do tych, którzy się sprawdzili.


Justyna :okok" :flower:
jestes nieoceniona pamiętam że mnie woleli ludzie mijac łukiem bo myśleli ze się zarazą
KlaWik. postaw na jakośc , ci ktorzy z toba zostali są przyjaciółmi, reszta widocznie taka nie była,
przyjaciół poznaje sie w biedzie, podczas chorowania znajdziesz też nowych przyjaciół, ważne zeby to byli ludzie , ktorzy cię zrozumieją

pozytywne myslenie to duzy krok zrobiony na +, a takim podejściem łatwiej wygrać

pozdrawiam cie serdecznie
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
niki

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 57991

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-11-06, 19:10   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
JustynaS1975 napisał/a:
iem, wierzę, że 'rozczarowanie', 'dołki', wrogie gesty, małe podłości itp. nie zabiorą mi wiary i nadal będę bezwstydnie, bezczelnie rozkoszować się życiem.


tego sie trzymaj moja kochana, sama wiesz jak jest , jeszcze sporo przed tobą , będa jeszcze dołki i doliny , łzy radości i smutku, będzie roznie , ale warto, bo zycie jest jednak piękne
zbyt piękne zeby zwracac uwage na to co mówią inni, za jakis czas widząc cie bedą zdumieni to ona jeszcze zyje :roll:
a ty rob swoje i ciesz się tym bo warto
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
niki

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 57991

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-11-06, 18:50   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
JustynaS1975 napisał/a:
Wróciłam do siebie do domu od Mamy i dopadł mnie "dół". Dół związany z tym jak inni mogą na mnie patrzeć. Czyli to, że jestem stracona dla świata. To, że ludzie mniej jako chorą na raka mogą tak postrzegać. To cały czas jest związane z tym, że (jak dobrze pójdzie) czeka mnie dwuletnie leczenie. Znów tęsknota za szarą rzeczywistością.
Musiałam przypomnieć sobie to co kiedyś sama przepracowałam, to co do tej pory było moją siłą i nie pozwalało upadać na duchu


hej głowa do góry juz raz wygrałas , tym razem wygrasz na dobre,pamietaj o tym że z takim mysleniem łatwiej się zyje, ty to potrafisz
a ludzie ? kto nie siedzi w temacie nie potrafi zrozumieć

skad ja to znam ? od prawie 20 lat sama choruję,
tyko ludzie ktorzy mnie widza mowią cos zupełnie innego
ją jak dobrze wygladsz , wyzdrowiałas widzę, jasne ze wyzdrowiałam, sterydy tak działaja i poprawiają sztucznie wygląd -czasem jeszcze mnie to wkurza , a czasem myslę sobie z przekąsem, wez na miesiąc moją chorobę, tez będziesz tak pięknie wyglądać
ludzie plota często bez zastanowienia
stereotypy zostają , czasem takie gadania na długo zostaje w pamięci ale jesteś ponad takie gadanie ,
zyj i ciesz się i smakuj to życie, wyciśnij jak cytrynę, bierz nową i idz dalej ;) ;)
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
niki

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 57991

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-10-11, 18:30   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
JustynaS1975 napisał/a:
A może dlatego, że cisza może wymóc myślenie, refleksję, zagłębienie się, pobycie ze samym sobą... a może się okazać, że gdy się zagłębimy to zobaczymy pustkę, strach ..


zgadzam się z Tobą, ja mowiłam dużo ale jak widziałam ze tata potrzebuje ciszy to tylko byłam,
nie zmuszałam Go do odpowiedzi zresztą do niczego go nie zmuszałam,
po prostu byłam ,
nie wszyscy rozumieją ze cieżko chory człowiek nie ma siły ani na dyskusje ani na skupienie mysli .
Ci stojący trochę z boku nie zawsze zdają sobie sprawę z tego ze ich odwiedziny zamiast cieszyć , mogą męczyć
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
niki

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 57991

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-10-11, 11:38   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Moniusia ja tak samo cały czas mowiłam do taty
mówiłam ze go kocham i zawsze będę kochać, mowiłam zeby się nie bał , bo tam będzie mu dobrze , mowiłam zeby sie nami opiekował
chyba było mi to potrzebne a mysle ze i jemu było miło słyszec takie słowa,
ja uważam ze powinniśmy do tych naszych bliskich mowic do konca,i zwyczajnie być
oni nas słysza i czują naszą obecnośc i to być moze pomaga im w tej najtrudniejszej drodze,
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group