1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rozpoznanie zasadnicze D.38.1 - "coś" dużego w pra
nowa-2017

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4849

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-08-23, 19:53   Temat: Rozpoznanie zasadnicze D.38.1 - "coś" dużego w pra
Przepraszam za pomieszanie tych wątków.
Joasiu, jak było dziś opisuję już u siebie w temacie :)


Pozdrawiam.
  Temat: Rozpoznanie zasadnicze D.38.1 - "coś" dużego w pra
nowa-2017

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4849

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-08-23, 09:10   Temat: Rozpoznanie zasadnicze D.38.1 - "coś" dużego w pra
Dzisiaj po kontroli będę wiedziała troszkę więcej. Natomiast w tej chwili tata czuje się super. Wykonuje jakieś prace w domu aby nie myśleć i trochę się odciąć od chorby.
Wyniki histo "dobre". Węzły czyste wiec i u nas obyło się bez dalszego leczenia. Guz był mały, miał 2,5 cm. Po wycinku kawałka pluca wydolność jest w sumie ok.
Co do pet, ja również będę męczyła lekarzy aby zrobili. Juz z tego forum wiem, że mimo wczesnego stadium lepiej je zrobić.

A tata miał jakieś objawy ? Palił? Czy tak jak u nas w ciemno zrobiliśmy i wyszło przypadkiem.



Ściskam Was ;)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2017-08-23, 17:51 ]
Dziewczyny nie mieszajcie wątków, każda ma swój i każda opisuje co dzieje się u pacjenta tylko w swoim wątku. Jak jesteśmy zainteresowani inną historią to należy "wejść" do wątku danej osoby i poczytać. Takie mieszanie historii zaburza obraz właściwego wątku.

  Temat: Rozpoznanie zasadnicze D.38.1 - "coś" dużego w pra
nowa-2017

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4849

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-08-22, 23:55   Temat: Rozpoznanie zasadnicze D.38.1 - "coś" dużego w pra
Joanna, co u Taty? Poznaje po dokumentach, że jesteś z okolic Zielonej Góry i gdzies tam też czytałam w postach.
Mój tata tez tam miał operacje. Gruczolakorak g-2. Mija dwa miesiące od operacji, jutro mamy kontrolę.
Lekarze dosyć młodzi ale bardzo dokładni. Podejście tez dobre.


Czy Twój tata dostanie chemię albo radio uzupełniająca? Jak się czuje ? Jak jego wydolność po operacji?




Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego dla Was ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group