1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzustki z przerzutami
olka123

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 41656

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-11-12, 20:37   Temat: Rak trzustki z przerzutami
Trzymaj się..
  Temat: Rak trzustki z przerzutami
olka123

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 41656

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-10-24, 12:51   Temat: Rak trzustki z przerzutami
Trzymajcie sie :(
  Temat: Rak trzustki z przerzutami
olka123

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 41656

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-10-19, 10:11   Temat: Rak trzustki z przerzutami
Moj tato chorowal rowniez na raka trzuski z przezutami. walczyl 8miesiecy bardzo dzielnie.
Co do morfiny to jest ona konieczna.. Jednak w polaczeniu z innymi lekami może troszeczke namieszac. Np u mnie tato nie mogl zrobic siku. Lekarz powiedzial,ze to przez te wszyskie leki. Ze morfina w polaczeniu z innym lekiem powoduje taki stan. Przez morfine tato nie stawal sie nie swiadomy. może spał wiecej ale wsyzsko bylo dobrze. Byl noermalny nie ogupialy go te tabletki. Ale pomagaly na bol tego jestem pewna!Świadomy moge powiedziec,ze tato przestal byc z 2 dni przed odejsciem. spał i jakby byl gdzies indziej cos mowil..jak by w ogole cos robil gdzies byl. Najgorsze to jest meczaca czkawka, ktora dokuczla mu przez te ostanie 3dni caly czas. Wzial łyka wody i juz mial czkawke. Strasznie ona przeszkadzała... #mam za Was kciuki,. Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group