1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzustki - przerzuty, walka i totalna beznadzieja...
olka123

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 37336

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-11-12, 20:39   Temat: Rak trzustki - przerzuty, walka i totalna beznadzieja...
Witam, co tam u was slychac>? Mam nadzieje,ze wszysko ,,dobrze''?? Pozdrawiam
  Temat: Rak trzustki - przerzuty, walka i totalna beznadzieja...
olka123

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 37336

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-10-24, 12:53   Temat: Rak trzustki - przerzuty, walka i totalna beznadzieja...
Walka mojego Taty zaczela sie w listopadzie(rak temu)-tylko ze mu guza z trzuski wycieli. Przezuty swietrdzono w lutym, odszedl w lipcu. Czytalas o tych tabletkach?

[ Dodano: 2010-10-24, 12:57 ]
Moj tato tez na poczatku nie chcial brac tych lekow silniejszych przeciwbolowych. Jednak jak kiedys sprobowal i czul ulge to bral potem. Osoboa chora nie powinna sie meczyc, mam nadzieje,ze twoja mama zastosuje leki ktore pomoga jej nie czuc bolu.
  Temat: Rak trzustki - przerzuty, walka i totalna beznadzieja...
olka123

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 37336

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-10-19, 10:22   Temat: Rak trzustki - przerzuty, walka i totalna beznadzieja...
Ja przezytal to co ty. Rak trzuski z przezutami do watroby u tatusia mojego. Czy twoja mama bierze jeszcze chemie GEMZAR? moze warto dolaczyc tab. TARCEVA. Mo jtato je bral razem z ta chemia i moze dlatego byl dluzej z mai?Nie wiem ale moze to cos pomoglo. Wiem,ze te tab. maja dobre dzialanie na guzy w plucach. Takze moze warto porozmawiac z lekarzem. Jak sie cuzje twoja mama? bierze jakies leki przeciwbolwe? jest zolta? ,,Pieniadze szczescia nie daja" guzik prawda, aby chorowac trzeba miec pieniadze i to jest fakt!! Chyba,ze trafi sie na cudownego lekarza który swietnie poprawodzi pacjeta. a tak to jezdzi sie po calej polsce..szuka, kupuje sie leki a czesto nawet te berdzo drogie bo szpitala nie stac np TARCEVA.Dlatego pieniaadze w chorobie sa wazne i stwierdzialam to na wlasnym przykladzie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group