1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Percepcja bólu
paprotka

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 10891

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-01-02, 22:54   Temat: Percepcja bólu
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedz. :)
  Temat: Percepcja bólu
paprotka

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 10891

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-01-02, 21:39   Temat: Percepcja bólu
Jolana napisał/a:
Wystarczy jakiś donos
-donos czy nie, jak nie ma się niczego do ukrycia, to i kontroli nie należy się bać. Raczej cieszyć, że mamy okazję pokazać się z jak najlepszej strony. A pod lupą to powinna być każda instytucja służąca człowiekowi -szkoły, szpitale, schroniska itp. nie zaleznie od tego czy jest świecka czy katolicka.
A jesli dezorganizuje pracę, to może praca nie jest najlepiej właśnie zorganizowana.
I słusznie
Jolana napisał/a:
trzymajmy się tematu głównego..
  Temat: Percepcja bólu
paprotka

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 10891

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-01-02, 20:25   Temat: Percepcja bólu
Jolana napisał/a:
. Możesz poczytać na naszym Forum.
-otóż, to. Przeczytałam jak wyglądała opieka w hospicjum w sytuacji męża Zoi i stąd moje pytanie.
Jolana napisał/a:
dezorganizuje to pracę całemu personelowi.
- :roll:
  Temat: Percepcja bólu
paprotka

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 10891

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-01-02, 15:34   Temat: Percepcja bólu
Towarzyszyłam Zoi w Jej zmaganiach z chorobą Jej męża. Był w hospicjum w którym ostatnie zdanie jak zrozumiałam miał ksiądz. I odważnie spróbuję się zapytać-czy ów człowiek był lekarzem,czy uczynił wszystko co można było w tej sytuacji zrobić aby ten pan umierał bez cierpienia?
Jak to jest z jakością opieki w hospicjach świeckich i katolickich? Tych ostatnich jest dużo więcej i chorzy szczególnie z małych miejscowości nie mają wyboru,idą tam gdzie jest miejsce.Czy ktoś kontroluje te katolickie hospicja jeśli chodzi o jakość leczenia i warunki pobytu chorych?Czy też jest tak jak w tym upiornym schronisku w którym od lat katowano dzieci,gdzie nikt niczego nie sprawdzał i niestety nie sprawdza.
I nie interesują mnie głądkie słowa rzucane w eter przez osoby duchowne,a doświadczenia ludzi których bliscy w takich hospicjach byli.

[ Dodano: 2015-01-02, 15:36 ]
Dokłądnie chodzi mi o to jak wygląda ulga w cierpieniu i zniesieniu bólu u chorego.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group