1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Clark III breslow 1mm
pchelka73

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 15175

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-31, 12:24   Temat: Clark III breslow 1mm
wlasnie pije kawe i podjadam czekolade :-( na swoje usprawiedliwienie dodam, ze gorzka....ale masz racje trzeba z tym skonczyc- latwo nie bedzie bo w moim przypadku to juz jest nalog
  Temat: Clark III breslow 1mm
pchelka73

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 15175

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-29, 21:15   Temat: Clark III breslow 1mm
ja mam to samo- moge zyc tylko na slodyczach. co dzien obiecuje sobie, ze od jutra koniec z tym, ale.................co do statystyk- nigdy ich nie czytam ,bo mnie przerazaja. zreszta statystyki sobie, a zycie sobie. czytajac to forum widac, jak podstepna i nieprzewidywalna to choroba :-( a co do przytoczonych przez Ciebie statystyk, to tak sie zastanawiam- co najmniej 5 lat, a co potem? czy z kazdym kolejnym rokiem nasze szanse na zycie maleja??? czasem strach mnie paralizuje, ale o tym juz pisalam :) pozdrawiam i zycze nam zycia na przekor statystykom
  Temat: Clark III breslow 1mm
pchelka73

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 15175

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-28, 17:59   Temat: Clark III breslow 1mm
dzieki za odpowiedz......myslalam, ze jestes pod opieka warszawskiego CO. jestem ciekawa, jak bedzie wygladala moja kontrola? czy bede miec czas na zadanie jakichkolwiek pytan lekarzowi, bo ostatnio bylam rozczarowana- lekarz w ogole nie mial dla mnie czasu, wlasciwie to przyjela mnie pielegniarka :-( ja tez jestem usiana pieprzykami i zaczynam wpadac w histerie- czy sie zmieniaja czy sie powiekszaja......oszalec mozna :-( pozdrawiam
  Temat: Clark III breslow 1mm
pchelka73

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 15175

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-25, 12:25   Temat: Clark III breslow 1mm
witaj, zastanawiam sie czy byles juz na wizycie kontrolnej w CO ? jesli tak napisz, jak to wyglada- ja mam taka wizyte 22.02 i zastanawiam sie, co mnie czeka :uuu: moim lekArzem prowadzacym jest dr Salamacha......co prawda ( kiedy bylam po wynik docinki i wartownika) nie zlecil mi zadnych badan, ale ja oczywiscie nie moge spokojnie wysiedziec i zaczelam je robic na wlasna reke.....napisz prosze, jak to jest u Ciebie. POZDRAWIAM
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group