1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: pierok - komentarze
pierok

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4186

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-28, 13:23   Temat: pierok - komentarze
Witam,

no tak gastroskopia i kolonoskopia - za jednym podejściem - zrobię to w jednym podejściu - uśpieniu...
Co do nerwicy - to miałem na przełomie 5 ostatnich miesięcy dużo stresów- koniec umowy o pracę - zakładanie swojej działalnosci, traumatyczne przeżycia z pracownikiem.... potem to już mniej ... niemniej po wyniku TK - i podejrzeniu o skorupiaka na pewno ten stres mi nie pomógł. Do tego jestem w pracy tez lekko nie ma jako szef IT mam ciągle stresy ... tak od kilku (6) lat. Do tego zły tryb życia - praca siedząca 8 czasami 10 godzin + dojazd 1 godzinę w jedną stronę ... mało ruchu ...
Teraz cukrzyca typ 2....
Dlatego może i tak ... to może być nerwica - tylko jeśli możesz i wiesz jak to leczyć to napisz kilka słów ... może na pw.

Pozdrawiam
  Temat: pierok - komentarze
pierok

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4186

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-25, 12:43   Temat: pierok - komentarze
Witam,
mogę potwierdzić że MRi nic mi nie wykazało... Pani Doktor potwierdziła że ma wynik
od Radiologa....
Cóż w takim razie to może poprostu IBS ???
Nie wiem czy mam jeszcze jakieś badania robić..? EUS ?
Czy może dalej gastrologicznie się badać - znaczy gastro i kolonoskopie .... skoro to problemy z jelitami ?
Piszą że TK może w 100 % wykryć zmiany o wielkości 2 cm.... a MRI z kontrastem trochę mniejsze - tu pisali forumowicze że wykryto im zmiany o wielkości 3mm x 4mm

Poproszę o Waszę rady .... bo z jednej strony się cieszę a z drugiej skoro boli to co ?
Jak CRP - mam prawidłowe ?
Pozdrawiam
  Temat: pierok - komentarze
pierok

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4186

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-23, 08:18   Temat: właśnie mnie wypuścili do domu .. i na dodatek dali dobrą...
witam
do domku wypuścili i dali mi dobrą wiadomość ...
Pani Doktor prowadząca zadzwoniła na dół - w piwnicy jest rezonans- do radiologii i
powiedzieli jej że " nic strasznego tam nie ma " a ona sama mnie złapała na korytarzu i mi tę wiadomość przekazała ... tyle że potem powiedziała że to jej powiedziała Pani technik radiolog która robiła badanie - i tu trochę niepokój....
Niemniej - oni tam to robią na co dzień i wiedzę chyba mają ....
Z drugiej zaś strony Pani doktor nie robiła by złudnych nadziei ????
Dlatego przyjąłem tą wiadomość jako dobrą monetę .... niemniej niepokój jeszcze jest
Jak dostanę opis z badania od lekarza radiologa - wtedy będę wiedział na pewno ....

Pozdrawiam
Piotr
  Temat: pierok - komentarze
pierok

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4186

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-16, 06:37   Temat: pierok - komentarze
witam
widzę że też nie możesz spać ... tak rano ...
i tak jak napisałaś postaram się nie przejmować zbytnio... :roll:
dzięki za informacje -rzeczowe
Pozdrawiam
Piotr

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-03-16, 06:40 ]
Spać mogę, niestety trzeba iść do pracy ;)

[ Dodano: 2013-03-16, 15:57 ]
No cóż ... ja bardzo lubię swoją pracę.
Niestety siedzę w domu już teraz trzeci tydzień i czekam na wyniki MR - to już w przyszły czwartek.

Pozdrawiam
Piotr
  Temat: pierok - komentarze
pierok

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4186

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-13, 15:18   Temat: dzięki za dobre słowo...
Staram się nie martwić na zapas.
Tylko to czekanie ...

Wierzę że będzie dobrze i wynik MRI będzie dobry.
Dzięki za dobre słowo.
Pozdrawiam
Piotr
  Temat: pierok - komentarze
pierok

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4186

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-10, 10:12   Temat: pierok - komentarze
>> Komentarze dotyczą tego wątku <<


witam
dzięki za odpowiedź ... trochę mnie psychika zawodzi ... mam troje dzieci ...
Pozdrawiam
Piero
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group