1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Historia Uli
plamiasta

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-05-11, 12:02   Temat: Historia Uli
http://www.youtube.com/watch?v=5ndnTdj9COE
  Temat: Historia Uli
plamiasta

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-05-11, 05:43   Temat: Historia Uli
"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci"
Wisława Szymborska
::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: Historia Uli
plamiasta

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-04-29, 22:53   Temat: Historia Uli
wiesz to nie można powiedzieć że to nagły przypadek. teściowa była po radioterapii i operacji, była słaba i nikła . jak wychodziła do karetki to była na własnych nogach a w drodze do szpitala miała tę zapaść i po godzinie juz było ok rozmawiała tz pisała bo z rurką nie mogła. nawet pytałam czy zostać na noc pokiwała głową że nie , ale dobra spadam z tego wątku bo to nie nasz ,
pozdrawiam
  Temat: Historia Uli
plamiasta

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-04-29, 17:51   Temat: Historia Uli
ja może nie o hospicjum tylko o szpitalu powiem, my z teściową nawet nie zdążyliśmy nawet o hospicjum pomyśleć

powiem tak ja przyjechałam ze szpitala z noworodkiem na rękach, po pierwszej onkologicznej operacji w oczekiwaniu na diagnozę ziarnica czy potworniak .
przyjechałam w poniedziałek, teściowa się zaziębiła nie radziła sobie juz z czyszczeniem rurki tej przy gardle w piatek zrobiłam rwetes i podstępem wezwałam karetkę. była zła ale nim ją dowieźli do szpitala to była już bez kontaktu. odzyskała przytomność , ja jeszcze ze szwami na brzuchu przewinęłam dałam wody i pojechaliśmy . w nocy był tel że teściowa zmarła. to była Wielka Sobota . i powiem szczerze że dla mnie lepiej jest że umarła w szpitalu, bo gdyby umarła w domu to bym nigdy sobie tego nie wybaczyła(bo bym zadręczała sie czy abym wszystko zrobiła żeby jej pomóc) a tak wiem że do końca o nią, walczyli.
nikt nie przypuszczał że odejdzie tak szybko,
  Temat: Historia Uli
plamiasta

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-04-29, 09:21   Temat: Historia Uli
agamaz, każda decyzja będzie trudna :?ale?:
  Temat: Historia Uli
plamiasta

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-04-28, 01:04   Temat: Historia Uli
ja odpowiem jako chora . że decyzję domowe czy stacjonarne najlepiej jak podejmuje osoba kt to dotyczy , są różne przypadki każdy jest inny . każda relacja w rodzinie jest inna i to też trzeba rozważyć , nie można nic na siłę robić, (oczywiście są wyjątki ale te też trzeba podejmować z głową, np jak chory wymaga opieki 24 na dobę i to opieki fachowej a domownicy nie są w stanie się tego podjąć to też nie można zostawiać chorego samego na parę godzin)

nie tak łatwo podjąć właściwą decyzję , jedni chcą odchodzić w rodzinie w domu , inni jeszcze czekają ostatkiem sił i w brew wszystkiemu na, moment w kt będą sami - to może być tylko chwilka.
  Temat: Historia Uli
plamiasta

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-04-19, 00:40   Temat: Historia Uli
:/pociesza:/ .tylko to mogę zrobić. bądź przy niej .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group