1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
plamiasta

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 17719

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-21, 15:37   Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
co u was Lolu?
  Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
plamiasta

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 17719

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-12, 14:58   Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
EJ mis123, nie gryź sie już. i jak pomaga to powtarzaj. powtarzaj sobie 10 razy rano wieczorem i 100 przed snem aż uwierzysz :) . teraz dobra spadamy z wątku bo oftopa robimy. trzymajcie się dziewczyny, nie zadręczajcie się sprawami na kt nie macie wpływu.

buziaczkiprzytulaczki
  Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
plamiasta

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 17719

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-12, 13:58   Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
kochanie nie pomyślałaś, że mama czekała na ta chwilę bo chciała sama przejść? wyczekała jeden jedyny moment w kt jest sama?

każdy ma prawo wyboru , może to była jej świadoma decyzja , i robiła wszystko żeby nie odejść na Twoich oczach i wyczekała tego momentu?
może nie chciała żebyś miała w pamięci jak odchodzi
myślisz że pomyślała że Ciebie nie ma ze nie jesteś przy niej? wiedziała że jesteś nawet jak Cię nie widziała miała świadomość ze tylko się odezwie to będziesz przy niej.
  Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
plamiasta

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 17719

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-12, 13:21   Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
trzymaj sie, jesteśmy myślami z wami :/pociesza:/ :/pociesza:/
  Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
plamiasta

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 17719

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-11, 00:08   Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
ale nie uciekniesz , prawda :) ?
jesteśmy z wami
trzymaj się
  Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
plamiasta

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 17719

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-10, 14:37   Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
jestem z Tobą, wiesz mojego teścia musieliśmy przywiązywać , bo zrywał aparaturę , wyjmował respirator, wiem jak się czujesz widząc to. wiem jakie krążą myśli... spokoju, życzę i siły i wytrwałości.
będziesz miała ochotę to pisz o każdej porze , nas tu zawsze jest na ,,dyżurze,, a jeśli nawet nikogo nie będzie na forum, wiedz że myślimy o was. trzymaj się
  Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
plamiasta

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 17719

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-09, 13:07   Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
lolka, paietaj jestesmy z wami kochana
  Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
plamiasta

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 17719

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-08, 23:57   Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
nie umiem Ci pomóc, powiem tylko bądź przy nim, tylko tyle i aż tyle, on wie że jesteś czuje słyszy, nie bój się
  Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
plamiasta

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 17719

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-08, 23:47   Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
jesteśmy z Tobą :/pociesza:/ :/pociesza:/ _itsme_ :tull:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group