1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moje nowe życie
plamiasta

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 23464

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-06-12, 16:32   Temat: Moje nowe życie
wiesz Kochana. myślę że to juz tak będzie, nie pozbędziemy się strachu to jak z dmuchaniem na zimne jak się sparzy
  Temat: Moje nowe życie
plamiasta

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 23464

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-06-08, 10:15   Temat: Moje nowe życie
powiem tak , tak samo jak u Ciebie ale ostatnie dni to koszmar. teraz już dochodze do siebie, ale moje ,,rzuty,, są coraz częściej i dłużej :-( wizyte mam pod koniec lipca
iby chcę już tą chemie ale jak mam tak się czuć hukowo to wolę... sił mi brakuje a mąz ... mało daje mi wsparcia

silna jestem ok, kilka dni wtedy robie za trzech ale jak przyjdzie dół to nie mam siły nawet szklanki przytrzymać
dzieci pytały się ze strachem ostatnio - mama a ty wstanies jesce?
  Temat: Moje nowe życie
plamiasta

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 23464

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-06-07, 21:41   Temat: Moje nowe życie
co u Ciebie dawno nie pisałaś ?????????????????
  Temat: Moje nowe życie
plamiasta

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 23464

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-04-24, 15:34   Temat: Moje nowe życie
wiesz że kolczyki takie dłuuuugie bardzo pasują do łysinki i chusteczki ;)
można bezkarnie sobie dokupować nikt Cie nie opitoli że wydajesz na biżuterię hi hi hi
korzystaj puki możesz :lol: :lol:
  Temat: Moje nowe życie
plamiasta

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 23464

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-04-17, 19:22   Temat: Moje nowe życie
nie no to ja tu na wiosce mża inaczej miałam

teksty padały za plecami typu
-patrz ona jeszcze żyje
-patrz ona chodzi



a jeszcze dużo było takich przypadków, np w moim mieście poszła plota że zmarłam, a ja tam zjawiłam sie po miesiącu idę swoją ulicą mówię dalszej sąsiadce dzieńdoberek a ta na mnie patrzy -zblała i się chwieje a nogach , pomyślałam z e zasłabła podbiegłam a ona do mnie takim tekstem - to ty żyjesz? :shock:


moja mama przyjechała do mnie jak byłam w szpitalu i opiekowała się noworodkiem moim, po 3 miesiącach pojechała do domu i jej koleżanka pyta jak tam julitka już doszła do siebie z opieka? - mama pyta się jej o co chodzi a ona -0no przecież córka ma depresje poporodową i nie zajmowała się dzieckiem...

nie no rozbawiłam się sama siebie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group