1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: GIST żołądka z przerzutami do wątroby
plamiasta

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 13111

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-04-23, 15:19   Temat: GIST żołądka z przerzutami do wątroby
jutro zadzwonie i się umówię napisałam to żeby nie było żebym nie mogła sie wycofać trzymajcie za mnie kciuki bo jadę na ostatnich oparach zdrowego rozsądku i sił
  Temat: GIST żołądka z przerzutami do wątroby
plamiasta

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 13111

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-04-22, 21:32   Temat: GIST żołądka z przerzutami do wątroby
tak tylko niech ktoś mi powie dlaczego z tych samych próbek, zdjęć i tk 5 lata temu wyszło mi że mam recklinghausena i wykluczono GIST a teraz z nowym tk ale bez zmian jest takie same jak 5 lat temu wyszło że to GIST.



MAM JUŻ DOŚĆ PROSZENIA LEKARZY -PRZEBADAJCIE MNIE.

no co zrobią wyliczankę? chemia na GIST , operacja na rekli? oni sami nie wiedzą które guzy neurofibromatosis a które GIST

ja już nie mam sił , prosić przekonywać, te guzy mi nie raz krwawią a jak trafiam z anemią do szpitala to robią badania żeby studentom pokazywać a nie żeby mi pomóc. nie mam sił żeby walczyć i biję się że jak dostanę niby tą chemię gliveckiem to nie będę mogła dziećmi się zajmować a nie mam nikogo kto może mi pomóc jak mąż w pracy, jego rodzice zmarli 5 i 6 lat temu a moi są b.daleko
  Temat: GIST żołądka z przerzutami do wątroby
plamiasta

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 13111

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-04-22, 13:43   Temat: GIST żołądka z przerzutami do wątroby
ja jeszcze nie zapisałam się do profesora Rutkowskiego, ..nie mam odwagi wiem że od 4 lat się nic nie zmienia i wstępnie nie robię nic więcej niż tk raz na jakiś czas ale decyzjo o wizycie coraz bardziej dojrzewa


możesz mi powiedzieć jakie są skutki uboczne po glivecku? tz czy siostra jakieś ma

i tak się zastanawiam czy gra jest w moim przypadku warta świeczki
  Temat: GIST żołądka z przerzutami do wątroby
plamiasta

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 13111

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-04-20, 15:52   Temat: GIST żołądka z przerzutami do wątroby
KOCHANA JAK TAM SIOSTRA?
W nowej gazetce stowarzyszenia piszą że rusza nabór do programu leczenia gistu dziecięcego sutentem. i o wydłużeniu chemii glivekiem z 2 do 3 lat? http://www.gist.pl/download/Biuletyn_1_2012.pdf

strona8 a artykuł2.
pozdrawiam
  Temat: GIST żołądka z przerzutami do wątroby
plamiasta

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 13111

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-03-25, 22:41   Temat: GIST żołądka z przerzutami do wątroby
kulka86, spokojnie. jak dostaje glivec to dobry znak,

młodym ludziom przed 18 rokiem bardzo trudno go dostać przez przepisy NFZ ale wy już to macie , więc tylko czekać na efekty, pewnie będzie tk za 3-4 mce i jak coś już będzie widać to super, jak nie to kolejne 3 mce i znów tk będzie miała.

pozdrów siostrę i nie łam się, i pamiętaj o czym napisałam Tobie w poczcie
  Temat: GIST żołądka z przerzutami do wątroby
plamiasta

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 13111

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-03-25, 17:33   Temat: GIST żołądka z przerzutami do wątroby
kochana mam 26 lat , mam Gist jak chcesz porozmawiać napisz na priw, zawsze to raźniej. masz tutaj stronkę stowarzyszenia, masz pytania zadzwoń dostaniesz pomoc, jak bierze glivec -to dobrze, nie nastawiajcie się na złe myślenie ja to mam nie tylko w żołądku i wątrobie ale i jelitach trzustce 12-stnicy itd mam jeszcze chorobę recklinghausena , i takie kosmetyczne , dolegliwości jak anemia wrzody itd.

z tym można żyć .. i nawet coś więcej ja mam 2 dzieci, a razie gliwecu nie biorę, -ale to już inna historia


ps dopiero zobaczyłam że link do stow podała absenteeism, -dziękuję

pozdrawiam i buziaczki dla dziewczynki, -będzie dobrze , cieszcie się że zdiagnozowali tak szybko, u mnie to ciągneło się prawie 12 lat bo zbagatelizowali pierwsze objawy a ja już potem nie chodziłam do lekarza
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group