1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zycie po śmierci ukochanej osoby...jak dalej żyć?
plamiasta

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 24781

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-04-03, 00:11   Temat: Zycie po śmierci ukochanej osoby...jak dalej żyć?
irene, dziękuję za ten post
  Temat: Zycie po śmierci ukochanej osoby...jak dalej żyć?
plamiasta

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 24781

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-04-02, 14:04   Temat: Zycie po śmierci ukochanej osoby...jak dalej żyć?
Joasiu przepraszam że w Twoim wątku ale wypowiadały sie tu inne osoby a ja chcę o coś zapytać , czy raczej stwierdzić nie bierz tego osobiście ale ww ostatnia środę miałam możliwość uczestniczenia w pogrzebie i usłyszałam pewną rozmowę ,która mna wstrząsnęła, rozmawiay 2 młode kobiety a oko 30letnie


jedna jest żoną młodego wdowca, jego żona i córeczka zginęły wypadku kilka lat temu, i ona zastanawiała się jak to jest , bo on kochał tą żonę i córkę, teraz ma znów żonę i spodziewają się dziecka ale co będzie jak oni wszyscy gdzieś tam na górze się połączą, która będzie tą właściwą? będą mieli trójkącik? - to są jej słowa ale dały mi sporo do myślenia

ktoś może myśleć że stwarzam sobie problemy jakich nie ma ale spojrzałam na tą ewentualną sytuację troszkę z innej perspektywy...

i chyba to tylko my możemy sobie odpowiedzieć na pytanie cz wiązać się z kimś czy nie, niby teoretycznie gdyby nie zabrakło żony/męża i b żyli możliwe jest że za parę lat , rok, dwa ,dziesięć mogłoby dojść do rozwody....

trudne to jest

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2013-04-02, 15:24 ]
To jest pytanie mogące ewentualnie być przedmiotem rozważań w tym dziale, ale na pewno nie tu, gdzie znajduje się obecnie.

  Temat: Zycie po śmierci ukochanej osoby...jak dalej żyć?
plamiasta

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 24781

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-03-22, 20:29   Temat: Zycie po śmierci ukochanej osoby...jak dalej żyć?
ja będąc tu na tym forum zastanawiam się co po śmierci współmałżonka?
różne historię tu się czyta a to mąż po miesiącu ma już inna panią (lub odwrotnie) albo rozpacza po śmierci kilka lat.

żałoba żałobą, ale zastanawiam się co będzie jak ja odejdę , i nie chodzi mi tu o to że jestem chora ale nawet jakbym zginęła w wypadku samochodowym...

ja nie chcę żeby mąż się załamał, chciałabym żeby sobie jakoś ułożył życie...

zastanawiam się po jakim czasie można zacząć sobie układać życie,rok dwa, dziesięć? a jak się spotka osobę przed tym ja sie skończy rok?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group