1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: asia 1975 - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 51022

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-12-05, 16:37   Temat: asia 1975 - komentarze
a posiew miał robiony?
u nas teściowi jak na oiomie był to pielęgniarka smarowałą buzie oloia z oliwek bo bu policzki od wewnatrz były suche
  Temat: asia 1975 - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 51022

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-11-26, 22:56   Temat: asia 1975 - komentarze
tak mi jeszcze przyszło do głowy ale nie wiem kamki do okna zabezpieczcie..... w domu opieki u takich ludzi w pokojach po prostu wyjmowali ...


wiem że to wyolbrzymianie ale trzaba być przygotowanym na wszystko po pierwsze że rak po drugie morfina.

nie zrozum że Cię chcem nastraszyć albo coś ale jak to się mówi przezorny zawsze ubezpieczony



obyście nie musiały niczego z tych rzeczy stosować


...mama się dzisiaj zastanawiała jak ma kable od pralki itd pochować od dziadka... na razie zrobiła z gwoździ haczyki i do podłogi przybiła tak że haczyk trzyma kabel....

u niego do tego co ma w głowie dołaczyła z pewnością demencja...
  Temat: asia 1975 - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 51022

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-11-26, 21:38   Temat: asia 1975 - komentarze
jedno mi do głowy przychodzi jedna tylko rada sprawdzająca się mniej czy więcej ale stosowały ją pielęgniarki tam gdzie wolontariuszką byłam

chodzi mi o koc, pled kołdrę coś co jest duże i okryje tte, jak będzie miał znowu takie akcje jak z musztarda i nie bedziecie mogły sobie z nim poradzić niech jedna z was weźmie koc i podejdzie cichutko i powie do niego choć tato przykryje cię kocem i bo zimno strasznie sie robi. trzeba odwrócić jakoś uwagę i się nie zrażać , on nie kontroluje tego co robi....

a płyny domestos itd bardzo głęboko też gdzieś schować leki tak samo zapałki też

...przed moim dziadkiem trzaba chować noże i sznurki smycze itd... miesiąc temu wyrwał się z domu i do puszczy poszedł. dobrze że psa wzią ze soba bo by do domu nie wrócił. tak to nie chodził dalej jak 100m bo za ciężko a wtedy znajomy go widział około 8 km od domu...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group