1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 39
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
quchasia

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-11, 18:20   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
walczyliśmy, ale się nie udało...

tato odszedł w piątek o 11:10... nadal to do mnie nie dociera...
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
quchasia

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-09, 12:23   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
Terlewa, w takim stadium choroby trzeba być przygotowanym na wszystko...

zobaczymy...
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
quchasia

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-09, 11:41   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
jusia, widzisz... my wyznajemy zasadę, że jak już nic nie moze pomóc, to warto złapać się wszystkiego... i nikt z nas nie wierzy ślepo w takie rzeczy. Ale wg mnie spróbować warto:) nie chcemy się poddać i powiedzieć- umieraj, jesli medycyna konwencjonalna nic już nie poradzi...

poza tym osobiście wierzę w siły nadprzyrodzone;) a skoro ktoś nie zarabia przez taką praktykę, to być może coś w tym jest!

[ Dodano: 2012-02-09, 11:42 ]
a "wyleczył" z nowotworu ponoć

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-02-09, 12:32 ]
To "ponoć" zdaje się tu być słowem kluczowym.

  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
quchasia

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-08, 11:21   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
Nadziei mamy coraz mniej... znaleźliśmy jakiegoś znachora w kieleckim, który "wyleczył" kilku ludzi, nie bierze kasy za wizytę... taty niestety nie weźmiemy bo dla niego byłaby to katorga, już w zasadzie całkowicie opadł z sił:( brat zabiera wyniki wszytskie i jedzie dzis sam...
zobaczymy... tonący brzytwy się chwyta..
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
quchasia

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-04, 17:14   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
Dzięki za słowa wsparcia!
Tato na szczęście nie ma takich chwil, że mówi ze chce go ktoś zabić... Teraz tylko cały czas wydaje mu się, ze jest gdzieś indziej, z kimś innym... I często o jajkach mówi;] zupełnie nie wiem skąd takie majaki... no ale to taka choroba... :(
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
quchasia

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-31, 15:55   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
mam pytanie, jak można traktować takie wahania formy u taty- kilka dni nie chce wstawać z łóżka, nic nie mówi, a potem kilka dni ma więcej sił i bardziej kojarzy. Czy to jest jakiś kolejny etap choroby?
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
quchasia

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-22, 20:03   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
schizofrenik, teraz jest już spokój, bo tato generalnie osłabł, sam już raczej nie wstaje z łóżka... ale język ma nadal cięty:/

Dziękuję!
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
quchasia

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-02, 22:48   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
ela1, niby onkolog prowadząca powiedziała, że jak będziemy chcieli to go weźmie na oddział.. a my chyba jednak jesteśmy bardziej na nie... sama nie wiem.
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
quchasia

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-02, 19:40   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
Mam pytanie. Zastanawiamy się cały czas nad II rzutem chemii.. nasze obawy to czy da tata radę (w sumie mama przy nim też). Tato jest baaaardzo słaby, więc podróż i cała hospitalizacja to męczarnia. Z drugiej strony- to zawsze może przedłużyć życie... Jesli zdecydowalibyśmy się na chemię, mama miałaby byc z Tatą czas czas- ojciec wyrywa wenflon:/
Jesteśmy w takim punkcie, że wiemy że zbliża się nieuniknione, ale jest możliwość podania chemii, która wydłuży czas taty z nami. Z tym, że tak się zastanawiam, chemia w takim przypadku jak taty nie byłaby chemią paliatywną? czy istnieje coś takiego jak chemia paliatywna?

Po prostu zastanawiamy się czy warto... Wiem, ze nikt z forum nie powie mi czy warto czy nie, ale może coś wyjaśni, przybliży.

Z góry dziękuję.
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
quchasia

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-24, 15:15   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
ela1, dziękuję:) po kolacji Wigilijnej siądę do lektury.
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
quchasia

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-24, 09:55   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
halo halo?
Nikt mi nie odpowiedział na poprzedniego posta, ale może tym razem się uda;)

Powiedzcie mi, czy Wasi chorzy też sie bardzo pocili?? Tatę czasami musimy przebierać co 2 godziny i dosłownie można wyciskać koszulkę..

A tak btw- nie tyle Wesołych, ale Spokojnych Świąt!
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
quchasia

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-17, 19:56   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
wiarę zawsze trzeba mieć! wiarę i siłę...

[ Dodano: 2011-12-17, 22:57 ]
ostatnio zauważyłam u taty takie dziwne zatrzymania pozy, nawet nie wiem jak to nazwać... np, chce wstać, unosi głowę i tak zastyga albo podnosi ręce i je tak trzyma podniesione i śpi.
Z czego coś takiego wynika?
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
quchasia

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-16, 23:03   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
nic się nie dzieje:)
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
quchasia

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-16, 22:15   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
tata słabnie z sił, ale generalnie jestem zaskoczona, że bez problemu mnie poznał i pytał nawet o której mam zajęcia na weekendowym zjeździe na studiach!

kurcze, widzę jak jest słaby i jak choróbsko postępuje.... :(
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
quchasia

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-16, 13:27   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
powiedzcie mi, dlaczego tatę tak boli cale ciało. Nie może przewrócić się z boku na bok, podnieść... ma przerzuty go mózgu, ale głowa go nie boli tylko ciało...
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group