1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Trudno się pogodzić
rafaelo

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4717

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-02-25, 19:42   Temat: Trudno się pogodzić
Witaj Kela znam ten ból co ty czujesz wiem ze chcesz dowieść prawdy co do pomyłki , błędu ale to nie jest takie proste uwież mi ,wiesz niezrozum mnie zle ale ja mając nawet dowody czarno na białym mam male szanse niestety nasze prawo nie jest za nami , bardzo mi przykro z powodu twojej mamy ja w zeszłym roku straciłem młodszego brata miał 26 lat lekarze porobili dużo badań żeby postawić diagnoze ale niepotrafili ich do końca zinterpretować , popełnili błąd i mam to na wyniku z hist-pat ale co z tego to wszystko za mało śmiech na sali , spędziłem z nim 6 dni siedząc przy nim dzień i noc praktycznie nie spałem i nic to niepomogło także nie morzesz się obwiniać naprawdę , ja jestem też po raku walczyłem z nim w zeszłym roku i teraz do tego wszystkiego moja mama od niedawna znależli u niej raka pluc z przeżutami do mózgu , lekarze nie dają szans także wiem co czujesz ale powiem ci że mnie strasznie męczyło to że nieposzedłem na początku z historią mojego brata do nikogo , że wkońcu się udałem i lepiej się z tym czuje także jeżeli czujesz że masz potrzebę potrzebę to udaj się do jakijś kancelarii z doświadczeniem o roszczenia medyczne i oni po przeczytaniu historii choroby powiedzą tobie czy się podejmą tej sprawy trzymaj się

Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group