1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: asia 1975 - komentarze
rene1

Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 51025

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-08, 17:28   Temat: asia 1975 - komentarze
Asiu wiem jak Ci ciężko. niestety ale musisz to jakoś przetrwać. Ciężkie chwile przed wami. Tulę Cię mocno . mój tato odchodził nieprzytomny ale czy nie był świadomy to już tego nie wiem.Najważniejsze żeby tata mógł odejść z godnością,bez bólu.
Mocno ściskam Renata.
  Temat: asia 1975 - komentarze
rene1

Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 51025

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-12-04, 14:48   Temat: asia 1975 - komentarze
Asiu najważniejsze to to że tata jest pod fachową opieką.teraz chodzi tylko o to by nie cierpiał ,by mógł z godnością odejść.Twoje słowa z poprzednich postów przypomniały mi listopad ubiegłego roku,tą bezsilność w przegranej walce.przerzuty dające objawy choroby psychicznej.Mój tata człowiek raczej opanowany i spokojny wyczyniał takie cuda że ręce opadały.uspokajał się dopiero gdy byliśmy tak jakby razem w tym jego szaleństwie,gdy robiliśmy to co kazał.
życzę ci Asiu bardzo dużo sił i dla twojej mamy również.Mamie będzie trudniej bo to ona z tatą mieszka,ty masz swój dom.wiem to na podstawie własnych obserwacji.Ja wracając od mamy ,w domu miałam wszystkich tych co zawsze, a mama niestety zostawała sama.
także otocz mamę opieką,nic na siłe,sama wyczujesz kiedy i jakiej pomocy mama oczekuje.
pozdrawiam i moc pozytywnej energii ci ślę.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group