1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gruczolakorak IIIB
riin

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 11833

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-10-07, 08:16   Temat: Gruczolakorak IIIB
Powiem Ci tak - wezwij pogotowie. Ja tak zrobiłam, gdy mama nagle przestała chodzić. To, że jest to nowotwór, nie może być argumentem, aby chorego nie zabrać. Szpital ma obowiązek wykonac badania diagnostyczne. Nie ma co czekać do 24-go. Nie wiem, jak u Ciebie jest i jaka bedzie decyzja, ale tu gdzie mieszkam jest opinia, że ze szpitala łatwiej dostac się do hospicjum stacjonarnego. Bo załatwia to ordynator, zresztą w szpitalu była też taka koordynatorka, która się tym zajmowała.
Moja mama tak chciała - od razu ze szpitala.
Z perspektywy - mimo, że nadal mi strasznie źle z tą decyzją i płakać mi się chce, gdy chodzę do jej pustego mieszkania - pod względem zaopiekowania fizycznego - nie dałabym rady inaczej. w hospicjum ogarniają kwestie wypróżniania, co jest mega problemem, kwestie kąpieli, spacerów, masaży, rehabilitacji.
jest mi źle z tą sytuacją, bezsilność mnie dobija, ta świadomość, że już nie ma leczenia, bo ja bym poruszyła ziemię, żeby znaleźć lek, sposób, itd - ale w tych wszystkich codziennych prozaicznych sprawach -super.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group