1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy takie skutki chemioterapii są normalne..?
rodzynka

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 10759

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-09-02, 17:06   Temat: Czy takie skutki chemioterapii są normalne..?
Przykro mi bardzo :-(
Dużo sił życzę Milena. Dobrze, że przyleciałaś. Trzymaj się!
  Temat: Czy takie skutki chemioterapii są normalne..?
rodzynka

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 10759

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-08-26, 10:28   Temat: Czy takie skutki chemioterapii są normalne..?
Milena, trzymaj się dzielnie i bądź przy tacie. Chętnie przyłączyłabym się do Twojego ugrupowania wybijającego wszystkie nowotwory na tej planecie. Życzę Ci dużo siły, a tacie - jeśli jest jakakolwiek szansa - niech pokona gada! A jeśli to jest "proces umierania", to tego, żeby te dni były dla niego jak najlepsze, wśród najbliższych, bez bólu, żeby czuł się bezpiecznie.
  Temat: Czy takie skutki chemioterapii są normalne..?
rodzynka

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 10759

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-08-24, 10:52   Temat: Czy takie skutki chemioterapii są normalne..?
A co się konkretnie dzieje????
  Temat: Czy takie skutki chemioterapii są normalne..?
rodzynka

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 10759

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-06-21, 09:27   Temat: Czy takie skutki chemioterapii są normalne..?
Millena, niestety, ale oddziały onkolgiczne/hematologiczne rzadko się zajmują leczeniem powikłań po chemioterapii. Chyba że pacjent leży w szpitalu i coś nie tak się dzieje w trakcie wlewu. Z doświadczenia wiem, że jak są problemy między wlewami, to szuka się pomocy na sorze, a stamtąd oddział chorób wewnętrznych.

Ja bym na Twoim miejscu przyleciała odwiedzić tatę. Na pewno potrzebuje teraz wsparcia najbliższych osób. Jakby nie było, chłoniak - mimo że ma dobre statystyki - to bardzo poważna choroba. To nowotwór. I wtedy liczy się rodzina, wsparcie i bliskość. Ta choroba bardzo weryfikuje relacje międzyludzkie i zrób wszystko, żeby być przy ojcu. Jak ja zachorowałam, to mój brat w ciągu 8 godzin przyleciał do mnie z Londynu. Wariactwo, bez sensu, i niby niepotrzebnie, ale to się liczy, to było bardzo ważne - z tej perspektywy tak to odbieram.

Musisz wiedzieć też, że chłoniak nieleczony tak intensywnie jak powinien być leczony - szybko wykańcza ludzi. Trzymam z całej siły kciuki, żeby lekarze szybko uporali się z infekcja u Twojego taty i żeby szybko mógł kontynuować leczenie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group