1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moje nowe życie
roman1130

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 23464

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-05-14, 18:38   Temat: Moje nowe życie
Witaj Kasiu. :flower:
Cieszę się że udało się zorganizować Wam swój maleńki "zlocik"
Niech inni zazdroszczą i uświadamiają sobie jak wiele tracą poprzestając tylko i wyłącznie na znajomości wirtualnej.
Możliwość kontaktu osobistego, możliwość uściśnięcia, przytulenia się daje tak wiele radości i wsparcia...
Niezmiernie cieszę się że mogłem poznać Ciebie i Twojego Męża, w jakiś sposób to ogromnie pomaga w naszym, nie zawsze wesołym życiu :cmok: :in_love:
  Temat: Moje nowe życie
roman1130

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 23464

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-04-15, 17:41   Temat: Moje nowe życie
Cytat:
jak sobie dać radę w kontaktach z ludźmi, jak im stawić czoła ( ludziom, dla których jestem dziwadłem).

Nie napisałem ogłoszenia na tablicy ogłoszeń o swojej chorobie, ale ze względu na fakt, że mieszkam w miasteczku, które jeszcze nie tak dawno było wiesią, wiadomość została w jakiś sposób rozpowszechniona, dlatego spotykam się ze spojrzeniami i pytaniami, które nie do końca mi pasują...
Reaguję zależnie od nastroju, ale potrafię nawet wmawiać że moja odmiana jest zaraźliwa, zwłaszcza gdy widzę szczególnie współczującego, który dziwi się że jeszcze plącze się po świecie i tak naprawdę ma ochotę spytać o termin pogrzebu...
Najczęściej ignoruję tych, którzy składają mi kondolencję z powodu dramatu, którego jestem bohaterem, ale potrafię też zdementować pogłoski i wyjaśnić że nie chodzi o mnie, tylko o faceta, który jest do mnie łudząco podobny.
Mam niekiedy niezły ubaw, a niekiedy jest mi po prostu zwyczajnie przykro... wtedy wracam na DSS i humor mi się poprawia, a cała reszta lata mi kalafiorem :mrgreen:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group