1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór mojej dziewczyny i Ja.
roman1130

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11812

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-09-03, 22:58   Temat: Nowotwór mojej dziewczyny i Ja.
MarcinMarcin, Witaj
Jednym z najtrudniejszych momentów w trakcie przeżywania choroby jest uświadomienie sobie że samotnie praktycznie nie jesteśmy w stanie sobie skutecznie pomóc...
Choroby nowotworowe są bardzo trudne i otoczone złą sławą, dlatego warto szukać pomocy u innych ludzi,
martita44 napisał/a:
że istnieje takie właśnie Forum, gdzie ludzie są bardzo pomocni i przede wszystkim życzliwi. A nade wszystko rozumieją drugą osobę borykającą się z taką właśnie chorobą, gdyż akurat sami przez to przechodzą, lub ktoś z najbliższego otoczenia choruje.teraz nikt lepiej nie zrozumie Waszych problemów niż ludzie mający podobne problemy.
Mi osobiście to Forum bardzo pomogło, gdy chorowała moja mama.Przede wszystkim dało olbrzymie wsparcie i umocniło mnie psychicznie.
]
Nikt nie zagwarantuje że dzięki Forum stan psychiczny Twojej Dziewczyny się poprawi, ale istnieją bardzo poważne podstawy że tak się stanie.
Oprócz wsparcia otrzyma tutaj odpowiedzi na wszystkie możliwe pytania, sugestie co można w Jej sprawie zrobić.

Dawno temu był taki film "Con Amore" może jeszcze można gdzieś go dostać postaraj się obejrzeć, warto abyście poznali ten film oboje, zwłaszcza, że mówi o takich samych ludziach jak Wy.
Pozdrawiam i życzę powodzenia, zarówno w leczeniu jak i w Waszym życiu osobistym
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group