1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: udział w badaniu klinicznym - zgodzić się czy nie?
romka

Odpowiedzi: 169
Wyświetleń: 49699

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-01-16, 09:17   Temat: udział w badaniu klinicznym - zgodzić się czy nie?
Ultra kochana tak mi przykro :cry: jestem z tobą myslami przez cały czas.
Ultra kochana przecież dobrze wiesz ,że mama juz nie cierpi jest jej już dobrze i sie nie męczy.Teraz kochana musisz zadbac o siebie .Sciskam bardzo mocno.
::rose::
  Temat: udział w badaniu klinicznym - zgodzić się czy nie?
romka

Odpowiedzi: 169
Wyświetleń: 49699

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-01-13, 23:54   Temat: udział w badaniu klinicznym - zgodzić się czy nie?
Ultra,kochana jestem z Tobą myslami cały czas i wierze ze dasz rade przez to przejsc
dużo sił życze :/pociesza:/
  Temat: udział w badaniu klinicznym - zgodzić się czy nie?
romka

Odpowiedzi: 169
Wyświetleń: 49699

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-01-11, 21:16   Temat: udział w badaniu klinicznym - zgodzić się czy nie?
Ultra,Magda :rrr: dziewczyny,naprawdę robicie wszystko co zwykły śmiertelnik jest w stanie zrobic ,dobrze wiecie ze w tej chorobie nie da się wiecej pomóc.Zacznijcie w końcu myslec o sobie i swojej rodzinie i nie bierzcie wszystkich słów mam do serca.Wasze mamy to wiedza sa dumne ze maja takie córki.
Ultra,kochana wiem co czujesz,ale obawiam sie że zbliża sie to co nieuniknione,przepraszam że ja to pisze,ale to co ty napisałaś wczoraj to tak jak bym słyszała słowa mamy jak opowiadała o mojej kuzynce.
Przepraszam kochana i dużo sił życze.
  Temat: udział w badaniu klinicznym - zgodzić się czy nie?
romka

Odpowiedzi: 169
Wyświetleń: 49699

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-11-28, 23:08   Temat: udział w badaniu klinicznym - zgodzić się czy nie?
ultra,zadzwon do lekarza i zapytaj,u nas tez kazał zmniejszyc dawke i obserwowac męża gdy bedzie widac,że słabnie kazał przywrócic tą w południe.no i niestety nie dało się zejsc z tej jednej, musielismy powrócic do 3 tabletek dziennie.
Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group