1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy przenieść tatę do hospicjum stacjonarnego wbrew woli ???
sarenka

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 11128

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-10-07, 11:13   Temat: Czy przenieść tatę do hospicjum stacjonarnego wbrew woli ???
Dobrze uczyniłaś,że zabrałaś Tatę do domu.Wyraził wolę powrotu,a Wy ją uszanowaliście.Gdy już odejdzie od Was,Ty będziesz mogła z czystym sumieniem chodzić spać.Ludziom spojrzyć w oczy.Widzisz,ja tak dobrze nie mam.Gdy brat po operacji miał naświetlania,a dojeżdżał z domu,zawinszował sobie,aby Ojca zabrać.To zabrałam,no bo chory na raka,co wkrótce może umrzec,ma swoje prawa.Ojciec absolutnie nie chciał opuszczać swojego domu w którym przeżył całe życie,a ja Go zawiozłam do domu opieki.Miało być na trzy tygodnie,ale umarł w szpitalu po dwóch tygodniach.Brat przeżył jeszcze nastęną radioterapię i ma się do dnia dzisiejszego dobrze.
Ja zostałam z wyrzutami sumienia i świadomością tego,że nie umiałam dokonać właściwego wyboru.Ponieważ w życiu za wszytko się płaci,to czekam ,kiedy dostanę rachunek.
  Temat: Czy przenieść tatę do hospicjum stacjonarnego wbrew woli ???
sarenka

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 11128

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-09-30, 15:34   Temat: Czy przenieść tatę do hospicjum stacjonarnego wbrew woli ???
Gabriello-najpierw zapytam czy stać Was finannsowo na zatrudnienie na ten krótki czas,który został Ojcu pielęgniarki?
Jeśli tak,to poszukajcie odpowiednią osobę do pomocy i zabierzcie Tatę do domu.Pozdrawiam serdecznie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group