1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 18
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Historia Uli
sarenka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-05-19, 21:24   Temat: Historia Uli
sonia21 napisał/a:
Dziękuję
- To my Tobie dziękujemy!!!O Urszulce też będziemy pamiętali. :flow: :in_love:
  Temat: Historia Uli
sarenka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-05-11, 01:11   Temat: Historia Uli
Chciałabym napisać coś mądrego,ale brak mi słów :cry..:

Soniu współczuję Ci bardzo |uscisk|

Urszulko ,odpoczywaj w pokoju ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: Historia Uli
sarenka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-04-21, 22:41   Temat: Historia Uli
sonia21, -Ty swoją postawą uczysz nas pokory!Czuję się taka malutka,nijaka przy Tobie.
Jeśli jest jakis sposób,żeby Ci pomóc ,napisz nam o tym.
Bardzo,bardzo serdecznie Cię i Ulę :/pociesza:/ :cmok:
I razem z Tobą się smucę :cry:
  Temat: Historia Uli
sarenka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-20, 22:48   Temat: Historia Uli
sonia21, -to co robisz dla Uli,jest bezcenne :flow: :cmok: ,ale napisz nam co u Ciebie i Twego Męża?
  Temat: Historia Uli
sarenka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-09, 18:41   Temat: Historia Uli
O właśnie!
Nasza najmilsza Sonia jest przykładem Osoby,która potrafi "być" przy Uli.Współodczuwać razem z Nią.A zważmy,że Ona sama ma swoje liczne domowe ze zdrowiem kłopoty!
Mnie osobiscie postawa Sonii,Jej empatia dla drugiego Człowieka uczy pokory. ::thnx:: :flow: |buziaki|
  Temat: Historia Uli
sarenka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-02-02, 23:46   Temat: Historia Uli
sonia21 napisał/a:
pomyślcie czasem o Uli
-to ja pierwsza przesyłam Ulce moje dobre życzenia |przytula| ::thnx:: _itsme_ i dla Ciebie,Jej wiernej przyjaciółki |buziaki| :flow: , i też cieszę sie razem z Tobą iż mogłaś dać Uli trochę radości,a sama Ula czuje sie lepiej ::dance::

[ Dodano: 2012-02-02, 23:48 ]
No,dobrze,nie byłam pierwsza,ale to nic nie szkodzi,emotikonki oddają moje dobre emocje.Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie Soniu :)
  Temat: Historia Uli
sarenka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-26, 19:47   Temat: Historia Uli
Witam Cię bardzo serdecznie!!
Jesteś wyjątkowo dobrym Człowiekiem.W swym życiu,wcale nie krótkim spotkałam tylko dwie tak dobre osoby -moją Babcię i Mamę,która zmarła w wieku 48 lat.
Nigdy Wam nie dorównam w tej bezinteresownej spontanicznej od serca niesionej pomocy.
Jesteś Wielka i pozdrów również serdecznie swego Męża.
|przytula| :cmok: :flower:
  Temat: Historia Uli
sarenka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-28, 20:24   Temat: Historia Uli
|przytula|




[ Dodano: 2011-09-28, 20:35 ]
-dodam,że tym razem to dla Sonii.
  Temat: Historia Uli
sarenka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-27, 19:44   Temat: Historia Uli
Ewelina Żurek napisał/a:
Czy po parę złotych na Twoje konto,
-komuś trzeba wierzyć.Teraz trafi na Ciebie.Podaj proszę na pw lub maila konto do Ciebie.Faktycznie te 50 zł od osób,które mogą tyle wysupłać,jest kwotą taką sensowną.Tylko jeśli Ula miałaby z tego zdążyć skorzystać,to do 3 mało czasu nam zostało.Pieniądze wpłacone na konto,też kilka dni wędrują nim na koncie się pojawią.Dobrym jak sądzę rozwiązaniem byłoby,gdybyś do swego konta założyła subkonto,a potem jak już Ula miałaby swoje,to łatwo byłoby dla Niej przelać.
Pozdrawiam serdecznie :)
  Temat: Historia Uli
sarenka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-26, 23:25   Temat: Historia Uli
Sonia to jak spotkasz Ulę w realu,zorientuj się jak możemy Jej pomóc.Koniecznie zapytaj o adres do korespodencji,czy ewentualnie wysłania jakiego wsparcia finansowego.
I ja wciąż myślę,jak Ona sobie radzi z tym dojazdem na badania,czy chemię .Serdecznie pozdrawiam,sarenka. :)
  Temat: Historia Uli
sarenka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-22, 20:16   Temat: Historia Uli
::thnx:: :brav: |przytula| :)
Te emotikonki to zamiast słów,których właściwie brak,aby podziękować za zajęcie się sprawą Uli.
  Temat: Historia Uli
sarenka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-17, 00:37   Temat: Historia Uli
Cytat:
mieć z tego jakąś korzyść
-nie przeczę,też mi mignęła taka myśl,tylko ,że jednak trzeba w ludzi wierzyć.Bo,fakt raz można zostać oszukanym-nie mam akurat na mysli tej Uli sytuacji,tylko tak ogólnie -,tylko co zrobić ze sumieniem,jeśli nie pomożesz akurat temu w potrzebie?Ot,chocby ostatnio -w Gdyni podeszła do mnie kobieta i poprosiła o pieniądze na bułkę.Dałam bez przekonania 1 zł.I poszła do sklepu kupować ową bułkę.To ja za Nią i dokupiłam jeszcze serka do tej bułki.Chetnie przyjęła.Oczywiście nie znaczy to,że nim dam komuś pieniądze,to nie pomyślę,ale raczej umiem ocenić sytuację.
I też zauwazyłam,że
Cytat:
Soniu Ty nie rposiłaś o zadna pomoc.
-to była nasza inicjatywa,dlatego wiemy,że jesteś wiarygodna.Szczerze Cię podziwiam.
  Temat: Historia Uli
sarenka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-16, 21:53   Temat: Historia Uli
To ja czekam na wiad.od Sonii,pozdrowienia dla wszystkich :)
  Temat: Historia Uli
sarenka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-16, 21:30   Temat: Historia Uli
Czy pewne jest Twoje z Ulą spotkanie?Bo ja myślę,że jeśli tak,to może byśmy te nasze "grosze"wysłali -tylko gdzie-i jak nas będzie więcej,to jakaś słuszna suma by się uzbierała.Wówczas mogłaby Ula sama zdecydować co potrzebuje.Z odzieży również.Miałaby frajdę móc zrobic z Tobą zakupy.Czy to co proponuję ma jakiś sens?
Jeśli tak prosze o konkretne inf.na mojego maila lub wiadomość -pw.
Te rozmiary,które podałaś faktycznie wskazują na kobietę słusznego rozmiaru,ja takich nie zdobędę.
Teraz niech inne forumowiczki się wypowiedzą. :)
  Temat: Historia Uli
sarenka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-16, 19:44   Temat: Historia Uli
Urząd Skarbowy jest bardzo czujny.W rodzinie mozna pozyczyć bez podatku,ale trzeba zgłosić na druku "jakimś tam"bo im chyba opłata skarbowa potrzebna.Mącić więcej nie będe,bo to jest wolna amerykanka-każdy urząd różnie interpretuje przepisy.Ale zapytajcie w banku w którym byłoby konto-bo wg mojej wiedzy tylko od wysokości określonej kwoty bank przekazuje inf.do US.I owszem pieniądze,to dobra sprawa.Ja też dołacze swój emerycki grosik :)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group