1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 20
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nasze zwierzaki
sarenka

Odpowiedzi: 333
Wyświetleń: 109003

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-07-21, 00:57   Temat: Nasze zwierzaki
http://kossobor.nowyekran...niazdo-na-ziemi

Super Boćki,prawda?
  Temat: Nasze zwierzaki
sarenka

Odpowiedzi: 333
Wyświetleń: 109003

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-06-25, 23:57   Temat: Nasze zwierzaki
To zdjęcie było wykonane w 1988 roku.Rezunia miała trochę ponad rok,a Jej Pani,a moja córka - 5 lat.To jedno z moich najbardziej lubianych zdjęć.
Pozdrawiam Cię Justynko :)

[ Dodano: 2012-06-25, 23:58 ]
Lepiej brzmi - ulubionych zdjęć.
  Temat: Nasze zwierzaki
sarenka

Odpowiedzi: 333
Wyświetleń: 109003

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-06-25, 22:19   Temat: Nasze zwierzaki
Skoro spotkały sie teraz na forum zwierzaczków jamniczki i ich państwo,to i ja zabiore głos.W naszym domu zawsze były jakieś zwierzaczki.Były również dwie jamniczki szorstkowłose - Reza,a dokładnie Rezunia (odeszła do Krainy Wiecznych Łowów w wieku 18 lat) i jej córka Penelopa,zdrobniale Lopeczka(przezyła 15 lat).
Rezunia to był piesek Instytucja.Doprawdy wiele można by o Niej opowiadać.
Ciekawe czy wiecie jak można podzielić włascicieli jamników-na tych,którzy spią z nimi i przyznaja się do tego i na tych,którzy się do tego nie przyznają.
  Temat: Nasze zwierzaki
sarenka

Odpowiedzi: 333
Wyświetleń: 109003

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-05-21, 16:04   Temat: Nasze zwierzaki
To znowu ja.Chciałabym ponowić prośbę o wzięcie udziału w głosowaniu na schronisko dla zwierząt w Dąbrówce.Wiem,że jest to trochę karkołomne-bo i zarejestrować sie trzeba,napisać kilka słów ,wtedy wziąc udział w głosowaniu.Jednak plusem jest,że tylko raz z jednego komputera można głosować,więc w imieniu biednych zwierzaczków bardzo Was proszę - zagłosujcie :)
Dodam,ze naprawdę warto.Tam pracują zapaleńcy,ludzie,którzy uczciwie zwierzątkami sie zajmują,ale mają malutko pieniędzy.
Odnośnik do prośby o głosowanie jest jest podany w moim poprzednim wpisie.

A to dla Was :flow: |buziaki| :)

I właściwa strona na której można oddać głos:
http://www.krakvet.pl/for...hp?f=18&t=15289

[ Dodano: 2012-05-21, 16:08 ]
Sprawdziłam na podanej stronie do głosowania -jest oddanych tylko 22 głosy!
Pomóżcie,proszę :cry:

[ Dodano: 2012-05-21, 17:29 ]
Jest,jest już 23 punktów.Moje serce mówi mi,że to ktoś z naszych forumowiczów dodał 1 głosik.W imieniu zwierzaczków dziekuję bardzo i proszę o więcej :in_love:
Jednak jeszcze wiele głosów potrzeba,aby zwyciężyć.Cała nadzieja w Was moi Kochani |buziaki|
  Temat: Nasze zwierzaki
sarenka

Odpowiedzi: 333
Wyświetleń: 109003

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-05-19, 23:17   Temat: Nasze zwierzaki
Jeśli ktoś z naszych forumowiczów znalazłby trochę czasu i oddał głos na Schronisko dla Zwierząt w Dąbrówce koło Wejherowa,warunki bytowe zwierzaczków bardzo by się poprawiły.Wszystko jest opisane w załaczonym linku.
Myślę,że forumowicze z tego forum.Wejher.com wspierali mailami akcję oddawania głosów na nasze DSS.Prosiłam ich o to i zauważyłam mnóstwo wejść na stronę z moim wpisem.
Dodam,iż do tego naszego Schroniska są przywożone psy z okolicznych wsi.Oczywiście są pieski dobrze przez właścicieli traktowane,ale bywają porzucane,czy zabierane z obejścia z interwencji.
Oto link:
http://forum.wejher.com/v...205fae31#254923
  Temat: Nasze zwierzaki
sarenka

Odpowiedzi: 333
Wyświetleń: 109003

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-01-26, 18:39   Temat: Nasze zwierzaki
biofanka napisał/a:
mają charakterk
-no,pewnie.Rezunia to Instytucja w naszej rodzinie.Najważniejsza,uznaje tylko mojego męża.Resztą rodziny rządzi,potrafi nawet się odgryść.Zasypia u mnie na materacu,a budzi sie u męża.Lub odwrotnie.No,a Penelopka to u mnie śpi.Materace są odpowiednio szerokie-1,10 m.
Czy znasz prawdziwego jamnika,szczególnie szorstkowłosego,który nie śpi z państwem?
Na spacery to wychodzą w kagańcu.Mają specjalne na zamówienie robione,ze skóry.Moira,bernardynka nie musi mieć kagańca,jest bardziej przewidywalna.Chociaż kolczatkę najczęsciej jej zakładam.Zwykle tą stroną gładką,nie czuje.
Ech,jak ja lubię zwierzatka.Cierpię jak widzę zwierzątka zle traktowane,bezpańskie psy.
Cytat:
tylko dość leniwy..
-to tak jak mój mąż!!!
Cytat:
ma już 17 lat..
-musi mu być u Was bardzo dobrze :)
  Temat: Nasze zwierzaki
sarenka

Odpowiedzi: 333
Wyświetleń: 109003

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-01-25, 00:08   Temat: Nasze zwierzaki
JustynaS1975, - śliczności psinka.Poczochraj go od nas za uszkiem :)
  Temat: Nasze zwierzaki
sarenka

Odpowiedzi: 333
Wyświetleń: 109003

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-01-22, 19:38   Temat: Nasze zwierzaki
To są dwa siersciuchy.Starsza jamniczka,stojaca nieco z tyłu to Reza ,inaczej Rezunia.Młodsza jamniczka,to jej córka Penelopa,inaczej Lopeczka.Prawda,że urocze?
  Temat: Nasze zwierzaki
sarenka

Odpowiedzi: 333
Wyświetleń: 109003

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-01-02, 19:20   Temat: Nasze zwierzaki
Reszka.78 napisał/a:
Napiszcie jak Wasze Skarbeczki przeżyły święta i Sylwka?
-ja obecnie mam wielorasową suczkę.Swięta owszem doskonale spędziłysmy ,znaczy się Iskierka próbowała (oczywiście w granicach rozsądku)to co państwo szykowali na stół świąteczny,a sylwestra-ona pod moim łóżkiem,jak leżałam obok na podłodze i głaskałam ją.Mąż na fotelu obok siedział.

  Temat: Nasze zwierzaki
sarenka

Odpowiedzi: 333
Wyświetleń: 109003

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-29, 00:39   Temat: Nasze zwierzaki


Foto tych dwóch ptaszków dedykuję Madzi z Borneomuth.



Tym zdjęciem Jelonka kończę wklejanie zdjęć.Jak znowu zrobię jakieś ciekawe zdjęcie ,to pokażę.
Ten Jelonek przychodzi w odwiedziny do każdego z naszych Forumowiczów :)
  Temat: Nasze zwierzaki
sarenka

Odpowiedzi: 333
Wyświetleń: 109003

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-27, 16:52   Temat: Nasze zwierzaki
Na obu zdjęciach jest ta sama bernardynka krótkowłosa.Tak naprawdę wołaliśmy na nią Moira-Moirasia.
Kruszynką była nim dorosła,ale wołana tak w szczególnych okolicznościach.
Często z Córką ze zdjęcia chodziła na spacery do lasu,a dokładnie na jego skraj.
Ongiś,gdy byli w lesie,a psinka była większym szczeniakiem-około 10 miesięcy,to córka schowała się jej za krzaczkiem.Piesek był na wzniesieniu.Obok Córki zatrzymali sie starsi spacerowicze,którzy po nawoływaniach zorientowali się,ze jest jeszcze piesek,ale go nie widzieli.
No,to Córka czule zawołała na pieska - Kruszynko chodz do mnie.Odzew,to donośne zbieganie owej Kruszynki wprost w ramiona Córki.
No,zobaczenie zdumienia w oczach obserwującego sytuację państwa na widok owej "kruszynki"było bezcenne [hura]
  Temat: Nasze zwierzaki
sarenka

Odpowiedzi: 333
Wyświetleń: 109003

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-27, 00:45   Temat: Nasze zwierzaki
Zoja 62 napisał/a:
.ale się trochę boję...no wiadomo, gwarancji na długie życie nie mam.
-serce moje,nikt nie ma gwarancji na długie życie!
W zyciu bywa różnie.Bywa i tak,że można być obciążonym chorobą nowotworową i żyć długo,lecząc po drodze różne z tą chorobą przypadłości.A można umrzeć szybko na serce czy udar mózgu.Głowa do góry.Poczytaj moje posty w dziale nowotwory szyi,tarczycy ...Tam pisałam o moim Bracie jako przykładzie chorego,który wyszedł z tej choroby.
A było marniutko,całkiem marniutko.I zdążył już pochować dwa pieski wielorasowe.Jak okrzepnie po tym ostatnim,to na wiosnę chce mieć nowego Dżekusia.
Tutaj gdzie mieszkam jest ładnie,ale mąż leczy się w AMG w Gdańsku.Dojazd do Akademii jest bardzo uciążliwy.PKSy wycinają nam z rozkładu,a SKM z Wejherowa jedzie się b.długo.Samochodem już On nie jezdzi.I zakupy przywieść.Jest ciężko.

[ Dodano: 2011-12-27, 13:08 ]
Słowo wyjaśnienia do mojego Avatara.To jest Kruszynka w objęciach mojej młodszej Córki.Kruszynka wówczas była "młodzieżówką" i było to 10 lat temu.
:)
  Temat: Nasze zwierzaki
sarenka

Odpowiedzi: 333
Wyświetleń: 109003

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-26, 21:52   Temat: Nasze zwierzaki
JustynaS1975 napisał/a:
ślicznie tu się zrobiło
- i o to mi chodziło |buziaki| .
Ja zdjęcia ptaszków i w ogóle tych moich dzikich zwierzątek robię z dużej odległości,nawet 60 metrów.
Specjalnie do tego celu kupiłam sobie aparat fotograficzny z dużym zoomem optycznym.Na 20 rat w opcji zero %.Była taka możliwość w sklepie RtvAgd.
I to aparat "przybliża" mi obiekt,który chcę fotografować.Ptaszki pstrykam przez kuchenne okno.

[ Dodano: 2011-12-26, 21:56 ]
Kotek,to dobry nabytek dla kogoś,kto często wyjeżdża z domu.Wystarczy mu kuwetka,codziennie świeża woda i suchy pokarm.I ktoś,kto by przynajmniej co drugi dzień odwiedzał kotka(wtedy dwie kuwetki).W takich wyjątkowych wypadkach można wodę zmieniać co dwa dni.A może kotka z jego akcesoriami,komus dać na czas wyjazdu?
Acha,Ty czekasz na zabieg,prawda?To faktycznie z nabyciem kotka poczekaj,aż dojdziesz do sił.Chodzi mi o aseptykę. :)
  Temat: Nasze zwierzaki
sarenka

Odpowiedzi: 333
Wyświetleń: 109003

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-26, 19:33   Temat: Nasze zwierzaki
Ech,te moje skróty myślowe.Napisz nam coś o tej koteczce.Ja też mam kotkę,dachowca.
  Temat: Nasze zwierzaki
sarenka

Odpowiedzi: 333
Wyświetleń: 109003

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-26, 19:30   Temat: Nasze zwierzaki
I nasza zupełnie prywatna bernardynka.


[ Dodano: 2011-12-26, 19:32 ]
Soniu - przybliż nam,proszę tę przesliczną koteczkę :)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group