1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: lęk przed nawrotem raka
sarenka

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 14839

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-16, 21:47   Temat: lęk przed nawrotem raka
No,tak-forum o teściowych to nie jest,ale na forum możesz się przynajmniej wyżalić.Może moderator zaradzi temu i utworzy nowy wątek?
W jakim miejscu PL mieszkasz?Może któraś z nas mogłaby się z Tobą spotkać?Ja w okolicy Wejherowa,Gdyni.
Ja sama nie umiałam sobie poradzić z własną teściową,chociaż mieszkała o kilka kilometrów od nas,trudno mi doradzać Tobie.Masz jakąś rodzinę,gdzie mogłabyś się przeprowadzić?Tak jak piszesz trudno jest żyć i to z chorobą czy może raczej zdrowieniem męża.
  Temat: lęk przed nawrotem raka
sarenka

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 14839

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-15, 15:35   Temat: lęk przed nawrotem raka
Knex - zacznij od teściowej. Tutaj żadna terapia nie pomoże jak ta kobieta będzie wciskać się z durnymi uwagami typu "skrzypią drzwi" w Wasze życie. Piszesz, że razem mieszkacie - bo, ja osobiście uważam, że Twój mąż wydobrzeje i długo pożyje i należy z całych sił rozejrzeć się nad zmianą mieszkania. Wówczas odżyjecie wszyscy. Ja miałam też koszmarną Teściową,też mnie dołowała we wszystkim. Tyle że z przerwami, szczęśliwie mieszkaliśmy osobno.
Poczytaj mój wpis w temacie - rak ślinianki podżuchwowej - o moim Bracie, który zachorował 12 lat temu, rokowania były kiepskie, a proszę - w tej chwili odpoczywa w Bieszczadach.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group