1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
sarenka

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 29026

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-03, 19:11   Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
Ja też nie lekarz,ale jedno co moge Ci napisać,że serduszko ma super.To wg mnie bardzo ważne,bo można wdrożyć intensywne,a zapewne tym samym skuteczne leczenie.Co do tych nerek ,to na razie z dystansem,to niekoniecznie musi byc przerzut.Myslę,ze w ponownym badaniu jamy brzusznej sytuacja się wyjasni.Płuca,no cóż - opis rewelacyjny nie jest,ale jak widzę podjęto dalsze leczenie.Głowa do góry,nie musi byc zle.Spróbujcie mysleć pozytywnie,dobre myśli sprowadzają dobre następstwa.
Wiesz co zrobiła przed laty moja wówczas 15 letnia Córka,gdy zachorował mój Brat ,a nadzieja na skuteczne wyleczenie była więcej niż marna(dodam,że to bylo w 1998r,a On mimo dwóch wzów choroby żyje i ma się całkiem dobrze,pracuje w biurze)-towarzyszyła mi w nocnym oglądaniu z płyt filmu -Stawki większej niż życie.W nocy,gdy już zupełnie nie wiedziałam co ze soba zrobić.W końcu pytam,od kiedy to Ona Klosa lubi.Odpowiada,że może i film polubi,ale ogląda ze mną,żebym nie była sama.Dlaczego o tym piszę?Może Twój Tato też ma jakies filmy,ktore chciałby sobie obejrzeć w czyims towarzystwie?Lub cieszyłby się,gdyby Mu glosno poczytac jakąś ulubioną książkę?Ja swojemu Tesciowi cały Quowadis przeczytałam.I "Mistrza i Małgorzatę".Pozdrawiam, |buziaki|
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group