1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płaskonabłonkowy - rokowania
slimak1982

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 34873

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-11-09, 19:57   Temat: rak płaskonabłonkowy - rokowania
Witaj.

Twoja historia jest dokladnie taka sama jak mojego taty, z tymże mojego taty już nie ma. Wszystko co piszesz przypomina mi chorobę mojego tatusia, też mial przetaczaną krew, pojawiała się utrata kontaktu z rzeczywistością i logicznego myślenia.
Po śmierci taty nie pisałam, tylko czytam tutaj posty. Każdego dnia przybywa osób, które zaczynają trudną i nie równą walkę z tą chorobą. Ciężko jest- mówię to z własnego doświadczenia, bowiem półtora roku temu zmarła moja mama, a teraz we wrześniu mój tata. Nie pogodzilam się ze śmiercią mamy i jej chorobą, a musiałam ponownie zacząć walkę z chorobą taty. Moi rodzice osierocili piątkę dzieci, jestem najstarsza i to ja podjęłam opiekę nad niepełnoletnią jeszcze siostrą i dziewiętnastolatką. Jest mi trudno, bo ból, tęsknota i niedowierzanie jest tak ogromny, że brak mi czasem sił.
Byłam przy moich rodzicach, opiekowałam się nimi i otwarcie mogę napisać, że warto walczyć, choćby dla naszych bliskich.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group