1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Badanie RTG płuc - "drobne utrwalone zacienienie"
smutasek1983

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 20170

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-05-10, 11:15   Temat: Badanie RTG płuc - "drobne utrwalone zacienienie"
No niby jest,ale można zwrócić uwagę w nieco serdeczniejszym tonie...Jak ktoś nie ma nic do powiedzenia w sprawie postu,to powinien nic nie pisać,zamiast robić przykrość osobie,która jest wystraszona stanem Taty....Wszyscy tu szukamy wsparcia..
  Temat: Badanie RTG płuc - "drobne utrwalone zacienienie"
smutasek1983

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 20170

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-05-08, 08:46   Temat: Badanie RTG płuc - "drobne utrwalone zacienienie"
Zgadzam się z Maćkiem ! To fakt,że mało informacji podaje autor tematu ale pisze o raku nerki a to forum jest dla pacjentów onkologicznych,ale także ich rodzin.Mój Tata miał raka płuc a ja założyłam temat i nikt mi nie zwrócił uwagi że mam nie pisac bo nie jestem pacjentem onkologicznym. Kijuch, jak będziesz posiadał wyniki,wklej je tutaj lub przepisz z pominięciem danych osobowych lekarzy i pacjenta.

[ Dodano: 2013-05-08, 08:47 ]
Tylko w ten sposób będzie mozna cokolwiek odpowiedzieć na Twoje pytania.
  Temat: Badanie RTG płuc - "drobne utrwalone zacienienie"
smutasek1983

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 20170

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-05-07, 16:35   Temat: Badanie RTG płuc - "drobne utrwalone zacienienie"
Przepraszam za to co napiszę, ale nie zaniepokoiło was to zacienienie przed rokiem? Kompletnie nic nie zrobiliście? Pokazaliście komuś wynik? Bo jak dostaliście skierowanie na rtg to ktoś go wystawić musiał a co za tym idzie - musieliście iść ze zdjęciem i opisem do lekarza celem postawienia diagnozy.... Napisałeś "prowadzi zdrowy tryb życia i nie występują żadne niepokojące objawy typu: kaszel, duszności, złe samopoczucie"- nikt nie mówi że to rak płuca, ale mój Tata także nie miał żadnych z tych objawów, tylko pobiegł w półmaratonie (56 lat) i zmęczony chciał splunąć i splunął... krwią i tak się zaczęło, a nie miał żadnych innych objawów a plucie krwią nie oznacza od razu raka płuc. Nie pisze tego,żeby Cię straszyć, tylko nie rozumiem dlaczego zlekceważyliście to zacienienie rok temu? Piszesz, że Tata miał raka nerki, więc musieliście wiedzieć i być poinformowani, jakie daje przerzuty taki rak...
  Temat: Badanie RTG płuc - "drobne utrwalone zacienienie"
smutasek1983

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 20170

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-05-07, 13:01   Temat: Badanie RTG płuc - "drobne utrwalone zacienienie"
kijuch, podaj takie informacje jak :w jakim celu było wykonywane rtg, czy wyniki widział lekarz. Byliście z tym wynikiem u pulmunologa? Piszesz że rok temu też wyszło zacienienie,nic z tym nie robiliście?Byliście u lekarza jakiegokolwiek?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group