1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi - nawrót i przerzuty do płuc
soja

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 37615

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-02-18, 12:42   Temat: Rak piersi - nawrót i przerzuty do płuc
Agajane - jak powszechnie wiadomo chemia do najprzyjemnieszych rzeczy na świecie nie należy. Ale niestety jest to chyba najlepsza broń w walce z rakiem. Każdy kto przechodził chemię lub był z kimś bliskim w trakcie chemii wie jaki to trudny okres - męczące wymioty, nudności, wypadające włosy, bóle całego ciała, osłabienie jak przy grypie i wiele, wiele innych uprzykrzających życie objawów. Najważniejsze to mieć motywację. Moja mama po 9 cyklu czerwonej była jedną wielką kupką bólu. Popękane, krwawiące błony śluzowe, nawet skóra zaczęła pękać około 7 chemii, grzybica, problemy z połykaniem, poprostu wszystko spalone. Ale gdybyś widziała jej minę jak wróciła z centrum onkologii z wynikiem badań, które wyszły bardzo dobrze...... To tak jakby zapomniała o całym chemicznym koszmarze trwającym ok. 9 miesięcy. I mimo wszystko wiem, że jak będzie trzeba to ona znów pójdzie na chemię i będzie walczyć. Ma już łącznie 15 chemii za sobą. Uwierz mi - warto było. Może głupio to zabrzmi, ale dla mnie chemia to dar życia. Gdyby nie ona mojej mamy pewnie dawno już by nie było. I pamiętajcie - wiara góry przenosi :) . Co do raka twojej mamy się nie wypowiadam, bo nie znam się zbyt dobrze na potrójnie negatywnym. Użyj szukajki, bo pamiętam, że gdzieś tu napewno są przypadki potrójnie negatywne lub poczekaj na odpowiedż któregoś z forumowych expertów. Życzę twojej mamie dużo zdrówka i siły do walki z chorobą. Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group