1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi, przerzuty do kości
sonia21

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47287

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-03-17, 22:15   Temat: Rak piersi, przerzuty do kości
Witaj gosiaczku
te poty to po tamoxifenie , to jest skutek uboczny ,
a badanie PET to jest robione na tomografie ale przed badaniem podają dożylnie znacznik izotopowy świecisz po tym :mrgreen: wykrywa najmniejsze odległe przerzuty od czubka głowy aż do kolan , na moim wątku w pierwszych postach DSS wytłumaczyła m to wszystko to możesz poczytać
pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki :okok" |buziaki|
  Temat: Rak piersi, przerzuty do kości
sonia21

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47287

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-17, 21:28   Temat: Rak piersi, przerzuty do kości
Witaj gosiaczek
dzisiaj przeczytałam cały Twój wątek
piszesz że jesteś ze świętokrzyskiego ale konkretnie skąd ? czy daleko macie do Częstochowy , wiem że to inne województwo ale w CO w Częstochowie jest dosyć szybka diagnostyka i dobry lekarz chirurg onkolog , który operuje tylko piersi , do poradni chorób piersi jest się ciężko dostać ale przyjmuje w dwóch prywatnych gabinetach jest naprawdę dobrym diagnostą może by warto to wszystko skonsultować z lekarzem który nie badał jeszcze Mamci ? wizyta +usg kosztuje 100zł . Co do tamoxifenu jest wskazany onkolodzy podają go przy przerzutach do kości idaje dobry efekt .
Pozdrawiam Ciebie życzę dużo wytrwałości i trzymam mocno kciuki
|buziaki| |przytula| :uhm!:

[ Dodano: 2011-02-17, 21:36 ]
gosiaczku ja z mężem jeździłam na PET do Kielc ja miałam robiony trzy razy a mąż jeden raz
więc myślę że nie było by kłopotu z NFZ , a lekarz o którym piszę jeżeli jest potrzeba kładzie na oddział natychmiast , myślę że nie czekał by w takiej sytuacji miesiąc do operacji .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group