1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Amigdalina-terapia metaboliczna witamina b17
sonia21

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 48292

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-08-20, 22:46   Temat: Amigdalina-terapia metaboliczna witamina b17
przeczytałam
katastrofa :rrr:
  Temat: Amigdalina-terapia metaboliczna witamina b17
sonia21

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 48292

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-08-20, 22:13   Temat: Amigdalina-terapia metaboliczna witamina b17
Gazda
Ty to wszystko w żart obrócisz ale jak tak stałam i słuchałam tych głupot to ciśnienie mi bardzo się podniosło , jak można być tak naiwnym i wieżyc w takie brednie , ziółka wyleczyły raka płuc i co jeszcze a może go wcale nie było ? ale co to za lekarz mówi , że jest a potem że zniknął , może wyparował totalna bzdura :shock:
  Temat: Amigdalina-terapia metaboliczna witamina b17
sonia21

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 48292

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-08-20, 20:49   Temat: Amigdalina-terapia metaboliczna witamina b17
Witajcie
napisze Wam coś co usłyszałam dzisiaj w sklepie myślałam , że padnę , ale do rzeczy
stałam w kolejce dwie Panie rozmawiały o człowieku , który był chory na rak płuc najbardziej złośliwy rak płuc w ostatnim stadium zaawansowania , to wywnioskowałam z rozmowy ale dalej człek ten ojciec jednej z Pań cudownie ozdrowiał będąc chory wybrał się na wizytę do lekarza albo nie do znachora , który specjalizuje się w leczeniu raka płuc i dał 700 zł za wizytę dostał mieszankę z ziół nie było to opisane więc nie wiedziała rodzina co mu podaje zrobili napar podawali przez siedem dni a on leżał jakby był w agonii nie jadł nic bo nie mógł tylko pił ten napar i wodę i stał się cud po tygodniu ozdrowiał poszedł do lekarza zrobili badania i lekarz powiedział , że po raku nie ma śladu , ja gębę chyba otworzyłam , oczy mi wyszły chyba na wierzch bo Pani mówi do mnie tak co pani się tak dziwi zioła też leczą a ja na to ale nie raka bo raka to onkolog a ona mój tata żyje i ma się dobrze , więc pytam gdzie ten cudotwórca mieszka , więc dowiedziałam się , że jest z gór . Nie wytrzymałam w tym momencie i mówię to chyba jakiś szarlatan a może jakieś czary mary zostałam zbluzgana i Panie sobie poszły . Ludzka głupota nie ma granic ::mur::
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group