1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mięsak trzonu macicy; rozsiew nowotworowy - rak odbytnicy ?
srrokkka

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 18964

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2014-12-19, 13:26   Temat: Mięsak trzonu macicy; rozsiew nowotworowy - rak odbytnicy ?
Peralgina z tego co mi wiadomo jest też przeciwzapalna. Nie wiem dlaczego odnowili ściągnięcia płynu. Mam nadzieję, że ktoś odpowie na Twoje pytanie.
A może zadzwon do najbliższego szpitala onkologicznego na pogotowie i zapytaj.
Ja pamiętam jak mąż bardzo wysoko gorączkował pojechaliśmy do naszego miejskiego szpitala to tak nas nastraszyli że to już koniec itp mąż nie zgodził się na hospitalizację i wróciliśmy do domu z jakimś antybiotykiem...jednak mi to nie dawalo spokoju wiec pojechaliśmy do najbliższego szpitala onkologicznego i od razu nam pomogli. Wiem,że u Was jest dużo gorzej bo mama jest leżąca, ale może zadzwon zapytaj, to nic nie zaszkodzi.
  Temat: Mięsak trzonu macicy; rozsiew nowotworowy - rak odbytnicy ?
srrokkka

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 18964

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2014-12-17, 14:19   Temat: Mięsak trzonu macicy; rozsiew nowotworowy - rak odbytnicy ?
:( myślę, że w tej sytuacji lekarze nie chca narażać Twojej mamy na nieprzyjemne skutki związane z chemioterapią. Co do hospicjum...to my do babci korzystaliśmy z domowego hospicjum i co jakiś czas otrzymywał leki wzmacniające w kroplówce. Jej również nie podano chemii...:(
Borykamy się z mężem z chorobą od 4 lat...to trudna droga...rozumiem Cię jak jest Ci ciężko...jak bardzo byś chciała by było inaczej...by doczekać cudu...nie pozostaje nam nic innego jak być z naszymi bliskimi...w tych trudnych chwilach... Kochać ich...co więcej możemy zrobić :(
  Temat: Mięsak trzonu macicy; rozsiew nowotworowy - rak odbytnicy ?
srrokkka

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 18964

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2014-12-16, 09:48   Temat: Mięsak trzonu macicy; rozsiew nowotworowy - rak odbytnicy ?
Witaj 😊

Nie wiem jak czuje się Twoja mama, ale znałam chłopaka który jak Go z mężem poznaliśmy jeździł na wózku i leżał, dzięki dobrze dobranej chemioterapii zaczął sam chodzić a co więcej jeździł nawet rowerem...jego historia niestety nie konczy się dobrze jednak miło było patrzeć na Niego jak się uśmiechał i żył chociaż przez chwilkę tak jak dawniej...pomyśl o tym.
Życzę wszystkiego dobrego i wytrwałości w tym trudnym doświadczeniu
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group