1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
sylwia3

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-12, 10:33   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
quchasia, bardzo mi przykro ;( moje najszczersze wyrazy współczucia ;( łączę się z Wami w bólu
[*] ::rose::

_______________________
Posty nie będące kondolencjami zostały przeniesione do wątku kciukowego quchasi.
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
sylwia3

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-05, 10:51   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
Tak - to wszystko choroba mowi za Tatę .... o tych jajkach też .... :tull: dużo sił życzę Kochani.... trzeba walczyc o wszystko o każdy dzien i o każdą chwilę .... a jeżeli pojawiają sie majaki - to pamiętać że to nie tatko tak mówi - to to paskudztwo przez niego mówi ....
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
sylwia3

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-04, 09:56   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
Takie stany chorego - że ktoś chce go zabić, to wydaje mi się efekt choroby niestety ;( u mojej mamci było dokładnie to samo - ciągle powtarzała że chcemy ją zabić a jednocześnie mówiła mi jak bardzo mnie kocha - ja sobie to tłumacze, że to nie moja kochana mamusia tak mówiła, tylko ten podly gad co w niej siedział przemawiał za nią ... :(( Lekarz mi kiedyś powiedział, że masa guzów może być tak duża, że niekoniecznie w głowie muszą być zmiany, że to ta ilość guzów jakie są dają takie zaburzenia, zatruwają organizm.....

Pozdrawiam i życzę dużo ciepła, sił i cierpliwości
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group