1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: TATA mój i wnuczka DZIADEK UKOCHANY CIERPI
sylwia3

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 11605

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-06, 10:11   Temat: TATA mój i wnuczka DZIADEK UKOCHANY CIERPI
Kamilko - bardzo mi przykro ;(( ::rose:: ::rose:: ::rose:: Wyrazy współczucia kochana

Ps. Nie odbieraj niczego źle co Ci napisałam, tutaj nie tylko szuka się pocieszenia ale również prawdy w tej ężkiej chorobie najbliższych - naprawde miałm bardzo szczere chęci i dobre zamiary mające na celu wsparcie Ciebie - trzymaj się cieplutko _littleflower_
  Temat: TATA mój i wnuczka DZIADEK UKOCHANY CIERPI
sylwia3

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 11605

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-05, 10:47   Temat: TATA mój i wnuczka DZIADEK UKOCHANY CIERPI
*Kasia* napisał/a:
Hospicja mają swoich psychologów, pomagają przygotować się do odejścia choremu i jego rodzinie. Ale przede wszystkim dbają o uśmieżenie bólu i ulgę w cierpieniu pacjenta. Jeśli nie będzie ratunku rozważcie przewiezienie ojca do domu, żeby był w swoim otoczeniu.. Wierz mi, że warto się poświęcić.


dokładnie TAK!!! W hospicjum znajdziecie wszelka pomoc ..... WALCZCIE!!! Warto o każdą minutę!!!
  Temat: TATA mój i wnuczka DZIADEK UKOCHANY CIERPI
sylwia3

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 11605

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-05, 10:26   Temat: TATA mój i wnuczka DZIADEK UKOCHANY CIERPI
Kochana - od diagnozy do "końca" ;(( może jeszcze upłynąć trochę czasu ..... zadbajcie o to aby tatę nie bolało, żeby nieczuł bólu i odszedł godnie ..... w spokoju ..... nie w cierpieniu... Jest wiele leków przeciwbolowych dla takich pacjentów.....które uśmierzają ból i pacjent ma poczucie komfortu, że nie boli - to może jednak będzie lepiej - naprawdę WARTO.... Może zgloście tatę do hospicjum domowego ?? NIE może tak cierpieć przecież .... warto walczyć o każdą minutę. To że nie ma szans nie oznacza że tata ma cierpiec z bólu .... ;(( trzymajcie sie - pozdrawiam
  Temat: TATA mój i wnuczka DZIADEK UKOCHANY CIERPI
sylwia3

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 11605

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-04, 10:17   Temat: TATA mój i wnuczka DZIADEK UKOCHANY CIERPI
*Kasia* napisał/a:
Waszą rolą jest teraz starać się dać ojcu jak najwięcej spokoju, ciepła i poczucia, że o nic nie musi się teraz martwić, że Wy macie wszystko pod kontrolą. Wasze przerażenie tylko spotęguje jego własne. Nie jest to proste zadanie, ale to jedyna rzecz, jaką możecie dla niego w tej sytuacji zrobić. Zaciśnij zęby i zapewniaj ojca, że wszystko będzie dobrze. Wiara czyni cuda. Nasz umysl ma niesamowitą moc. Być może ojciec zareaguje pozytywnie na leczenie (życzę Wam tego z całego serca) i pokona chorobę, ale to Wy musicie dodawać mu sił. Nikt inny. Nie poddawajcie się.
Trzymam za Was!


Podpisuje się pod tym Z CAŁEGO SERCA!!! Nigdy nie daj poznać po sobie przy Tacie, że coś jest źle - do końca trzeba wierzyć i mówić najbliższym że NAPEWNO będzie dobrze - będzie łatwiej zarówno jemu jak i Tobie.... Ja tak Mamci ciągle mówiłam, aż sama w to uwierzyłam w końcu ...... ;(( Zawiodłam się jednak - ale to już inna historia

trzymajcie się cieplutko
  Temat: TATA mój i wnuczka DZIADEK UKOCHANY CIERPI
sylwia3

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 11605

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-04, 09:46   Temat: TATA mój i wnuczka DZIADEK UKOCHANY CIERPI
Witaj, właśnie - czy lekarze planują dalsze leczenie ?? Czy byly jakieś konsultację z onkologiem ?? - bo chyba to teraz jest najpotrzebniejsze, bo wszystkie dolegliwości biorą się zapewne własnie z płuc ;(( - czy macie jakieś wyniki badań ?? - ja niepomogę, ale z doświadczenia wiem, że są osoby bardzo rzetelne i pomocne które zawsze pomogą, chociażby merytorycznie ....

Pozdrawiam serdecznie i życze dużo SIŁ i CIERPLIWOŚCI dla Was i dla Taty...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group