1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: basik78 - komentarze
szczecha

Odpowiedzi: 106
Wyświetleń: 32716

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2019-04-05, 06:24   Temat: basik78 - komentarze
basik78, pięknie to wszystko ujęłaś. Życie nie szczędzi nam zmartwień jednak chcemy żyć i mieć swoich bliskich przy sobie. Jesteście tego niezbitym dowodem. Dbaj również o siebie bo jesteś potrzebna przede wszystkim rodzinie, ale i nam ze swoją wolą walki i nastawieniem. Życzę Ci jak zawsze dużo sił i dobrych dni jak najwięcej. Mocno przytulam |przytula|
  Temat: basik78 - komentarze
szczecha

Odpowiedzi: 106
Wyświetleń: 32716

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2019-03-26, 21:46   Temat: basik78 - komentarze
basik78, to dobre wiadomości. Mam nadzieję, że wreszcie prześpisz noc. Walczycie dalej! Buziaczki. :trtd:
  Temat: basik78 - komentarze
szczecha

Odpowiedzi: 106
Wyświetleń: 32716

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2019-02-07, 20:42   Temat: basik78 - komentarze
basik78 choć nie piszę (bo nie wiem co..) jestem :cmok:
  Temat: basik78 - komentarze
szczecha

Odpowiedzi: 106
Wyświetleń: 32716

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-12-29, 14:47   Temat: basik78 - komentarze
basik78 kochana to już trzecie moje podejście, żeby napisać do Ciebie...tylko nie wiem co i nie wiem jak..Chyba po prostu: tak trzymaj i to, że jesteś dzielną i wspaniałą żoną..Jesteście dobrym małżeństwem, na dobre i na złe ::thnx:: :flower:
  Temat: basik78 - komentarze
szczecha

Odpowiedzi: 106
Wyświetleń: 32716

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-11-02, 09:30   Temat: basik78 - komentarze
Hej kochana. Brak złych wiadomości to dobra wiadomość :mrgreen: ale wymyśliłam....Damy radę! Dobrego dnia. Ciekawe jak z tą chemią?
  Temat: basik78 - komentarze
szczecha

Odpowiedzi: 106
Wyświetleń: 32716

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-09-05, 22:39   Temat: basik78 - komentarze
Kochana Basiu
Tak naprawdę nie potrafimy wyjasnic pewnych naszych zachowań. Czasem nie poznajemy samych siebie. Pamiętaj jednak, ze zyjesz od dluższego czasu w ogromnym stresie, niepokoju i w wielkiej bezradności. Masz więc podłoże, ale zapewniam Cię, że Wasze dzieciaki na pewno to rozumieją. Oni też to przeżywają i gdyby mogli zrobiliby wszystko co możliwe. Nie obwiniaj się, bo jesteś bardzo dzielna, ale zadbaj o siebie, o spokój i wytchnienie. To piekne, że pojechaliście na Czantorię. Kocham Ustroń, bardzo pozytywnie na mnie wpływa. Życzę Wam abyście zrealizowali swoje plany co do Czantorii i polecam spacerek nad Wisłą w Ustroniu. Czekamy na dobre wyniki.....Trzymaj się Basiu mocno i życzę spokojnej nocy....
  Temat: basik78 - komentarze
szczecha

Odpowiedzi: 106
Wyświetleń: 32716

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-09-01, 07:40   Temat: basik78 - komentarze
Droga basik78
Śledzę Waszą historię od samego początku Twojego pisania. I cóż powiedzieć mogę? Nigdy nie chciałabym przeżywać tego co Ty. Pisałam kiedyś dalimanii, że osoby, których najbliżsi chorują są w bardzo trudnej sytuacji. Bo bezsilność jest straszna. Jesteście w stanie zrobić wszystko co możliwe, a nie zawsze jest wiadomo co jeszcze można zrobić. Czasem nie można zrobić już nic.... Ale Wy musicie wciąż walczyć i nie poddawać się. Pięknie napisałaś o tym co czujesz.....Majbas kochana jesteś wspaniałą osobą, wspaniałą żoną. Tak jak napisałaś życie się spaprało, ale teraz najlepiej skupić się na tych dobrych rzeczach, które jeszcze przecież się zdarzają...Życzę Wam kochani dużo sił, woli walki i przede wszystkim pozytywnych efektów leczenia. Chłonę każdą Twoją wypowiedź i zawsze jestem z Tobą. Mocno ściskam i bardzo dziękuję,że wspierasz innych jak tylko potrafisz.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group