1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: angelaa - komentarze
tola1983

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4945

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-12-21, 10:36   Temat: angelaa - komentarze
angelaa napisał/a:
Nie chciałabym, aby tata funkcjonował z myślą, że jest bardzo źle, że już nie długo.. Co tu robić, myślę i myślę i nie mam pojęcia, jak pomóc jak wspierać :(


Nie musisz mu mówić jak źle jest , ja już pisałam wielokrotnie ,że mój tato niemal do końca nie wiedział i było mu z tym dobrze . Jak już kilka dni przed śmiercią dowiedział się jaki jest stopień zaawansowania i ,że to rak nieoperacyjny ( miał wtedy IIIb) powiedział że dziękuje Bogu ,że przez te 2,5 roku nie wiedział bo inaczej chyba popełniłby samobójstwo.
Możesz skorzystać z hospicjum domowego , zapewni Ci to kontakt z lekarzami i pielęgniarkami od których łatwiej uzyskać informację i pomoc . No i chyba tylko wspierać tatę
  Temat: angelaa - komentarze
tola1983

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4945

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-12-17, 11:29   Temat: angelaa - komentarze
Komentarze dotyczące => tego wątku <=


Bonaj napisał/a:
Tak jest w tej chorobie. Upadki i wzloty.

Ale ogólnie idzie to w złym kierunku.

Ciesz sie dniem dzisiejszym i postarajcie się te święta przeżyć najlepiej jak można.

Bardzo mi przykro, ale to mogą być ostatnie.

Ja się zgadzam z tymi słowami w pełni :( Korzystaj z tego ,że jeszcze siebie macie , czerp radość z każdej chwili i każdym momentem z nim się delektuj bo potem będzie ci tego bardzo brakowało :uuu:

Jeżeli chodzi o naświetlania mój tato znosił je dosyć dobrze ...tylko że jedynym plusem tego leczenia było ustabilizowanie krwioplucia...w samej chorobie nie przyniosło żadnego efektu . Mój tato zmarł w wieku 60 lat . Chorował 2,5 roku
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group