1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: prosze o wsparcie....
tronca33

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 9550

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-03-21, 13:14   Temat: prosze o wsparcie....
Przemku dobrze ze tata zaczal chemie.Powiedz czy zapisano mu ZARZIO po kazdej chemi ?
To bardzo pomaga aby mogl brac chemie co tydzien,bo bez tego raczej bedzie mial zle wyniki krwi i bedzie musial odczekac tydzien a to wszystko przedluzy sie w czasie....
Napewno tata poczuje sie lepiej po chemi.Moj tato mial 64 kg jak zaczal chemie(schudl 46 kg w 5 miesiecy)przy wzroscie 187cm.Teraz biorac chemie ,zaczal 5 cykl.-ma 77kg.I waga sie trzyma.Wiec czuje sie lepiej i niech tak bedzie jak najdluzej.
Wiec Przemku glowa do gory i nie mysl co bedzie mysl co jest i cieszcie sie z kazdej chwili razem...I wiem ze wiele rzcezy ma teraz zabronionych jesli o diete chodzi.Ale jesli ma ochote na cos specjalnego i w malej ilosci to mu nie zaszkodzi.....
Trzymaj sie cieplo...
  Temat: prosze o wsparcie....
tronca33

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 9550

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-03-03, 21:44   Temat: prosze o wsparcie....
Przemku przykro mi bardzo,ale skoro juz nie da sie nic zrobic tylko chemia zostala .Jest to chemia paliatywna ,czyli przedluzajaca zycie.
Albo cud ktory pozwolilby na calkowite wyleczenie....
Wiem ze ciezko to sie czyta ale teraz mozesz tylko zadbac o to aby tacie jak najszybciej podano ta chemie,aby sie nie zalamal i przedewszystkim prowadzil zdrowy tryb zycia.....
I wiara ze bedzie z wami jak najdluzej......A W MIEDZY CZASIE SPEDZAJ Z NIM JAK NAWIECEJ CZASU SIE TYLKO DA.
Ale tez musisz byc przygotowany na najgorsze......
My mamy doczynienia z ta choroba od ponad roku,ale raka wykryto dopiero w maju...i walczymy,nie poddajemy sie..
Trzymaj sie....
  Temat: prosze o wsparcie....
tronca33

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 9550

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-03-03, 12:57   Temat: prosze o wsparcie....
Witaj.
Wiem przez co przechodzisz bo my tez walczymy z tym rakiem od maja.
Z tego co moglam wyczytac(bardzo zly skan)tata ma liczne meta w watrobie do 31 mm czyli dosc duze przerzuty.
Ale nie wiem co onkolog zalecil./
Mowia o operacji,beda probowali zrobic laparotomie zwiadowcza i zobaczyc co mozna usunac???
U nas byla laparotomia,nie mozna bylo usunac guza,potem druga operacja usuniecia meta z watroby i teraz chemia
Pisz jaki macie kolejny ruch???
Sorry ale bardzo ciezko odczytac te badania mozna oczoplasu dostac...
Pozdrawiam i trzymaj sie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group