1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak migdałka podniebiennego
vicctory

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10555

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-05-17, 19:03   Temat: Rak migdałka podniebiennego
basiajani2 napisał/a:
dwa dni temu miala taki moment zalamania ze plakala i ojciec nie byl w stanie jej uspokoic


Ja od kilku dni mam dokładnie tak samo, tylko u mnie te chwile są co chwil, no i nieco szybciej się "biorę w garść".
Chociaż mam ochotę działać, zrobiłam kilka rzeczy, które odkładałam, wrzuciłam pranie i szczerze śmiałam się na serialu komediowym to jednak przychodzą chwile kiedy łzy same lecą. Znikąd... ot tak po prostu jakby nie mogły już dłużej wytrzymać tego napięcia, lęku i bólu... miałam takie momenty przed i w trakcie leczenia, ale były jasno sprecyzowane - strach przed śmiercią, złość na los, ból, itd.

Teraz jest jakoś inaczej i myślę, że to właśnie to o czym pisz Krzysztof

kmis757 napisał/a:
To napięcie, te emocje, które nam towarzyszą w czasie całego leczenia muszą w końcu znaleźć ujście.


Mi osobiście w takich momentach pomaga bycie kogoś obok. Przytulenie. Nie pytanie, nie pocieszanie, bycie i trwanie do chwili aż mi samej przejdzie. Gładzenie po plecach też mnie wtedy uspokaja.

Wiem, że Ty sama nie możesz, ale mama nie jest sama i myślę, że własnie w tych "najtrudniejszych psychicznie" momentach właśnie chodzi o to by ktoś najzwyczajniej był z nią i potrzymał ją za rękę... To takie wymowne, że nie jest się samemu w tej trudnej sytuacji...

Aż się znowu wzruszyłam :cry: basiajani2, Pozdrawiam serdecznie i dużo wytrwałości, przyjdzie chwila gdy wszystko zacznie iść lepiej, obiecuję :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group